Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit akar?

Figyelt kérdés

Exemmel nehany eve mar szakitottunk, nem tartottuk a kapcsolatot mert mindig elkezdett nyomulni de en baratsagnal tobbet nem akarok tole.

Par hete felbukkant, teljesen normalis volt, nem nyomult, beszeltem neki a paromrol, azt is jol kezelte, tenyleg rendes volt minden szempontbol. Utana parszor meg beszelgettunk, majd multheten megallapodtunk, hogy majd felold es ir ram facebookon hogy ott beszelgessunk nyugisan. Ez vol egy hete, azota nem jelentkezett sehol.

Ma irtam neki egy smst, hogy sajnalom hogy meggondolta magat, es nincs semmi baj, nem haragszom, stb.

Erre elkezdett hivogatni (csak epp nem tudtam felvenni) majd feloldott es irt facen, nem mondta el miert hivott. Elhulyultunk, majd kozolte hogy este beszelnunk kell telon.

Szerintetek? Multkor megbeszeltuk hogy nem akarunk egymastol semmit, nincs harag max haverok lehetunk.

Mit akarhat mindenkepp telon beszelni?

O 20F, en 19N

Es bocsi az ekezethianyert!


2014. jan. 16. 17:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Bírom ezeket a kérdéseket. Te exed, te ismered, nem mi. Másrészt pedig nyilván kiderül amint felhív. Tipikus női logika ezen izgulni előre.
2014. jan. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sajnálom a párodat
2014. jan. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A parom tud mindenrol, nincsenek elotte tikaim. N zavarja hogy beszelunk mert tudja, hogy nincs eselye az exemnek. Sot, a telefonbeszelgeteseket is hallotta es a face beszelgetest is latta. Csak nevet rajt.
2014. jan. 16. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!