Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnek amikor igy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnek amikor igy megalaznak emiatt, hogy nincs parom?

Figyelt kérdés

A kolleganoim rendszeresen szoba hozzak a pasi temat.Nekem meg nem volt parom.Viszont amikor kerdeztek,h meddig tartott a leghosszabb kapcsolatom azt kamuztam h nehany honapig.

Aztan mostanaban az egyik mondta,h velem nem lehet ilyen dolgokrol beszelni(mert volt amikor elzarkoztam.)A masik ra kerdezett h szuz vagyok-e erre zavartan raztam a fejem. Erre mondtak,h akkor annak veszik,h igen en mondtam,h ok.Erre azt kerdeztek h hol akarok szexelni: amedenceben,jatszoteren.En meg kinomban mosolyogtam,leblokkoltam.


Hogyan kezeljem ezt?



2014. jan. 17. 21:58
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:

14:Ott a pont. :)


15: Valoban eltersz a targytol direkt.De erted Te,h mirol van szo... :)Veded azt aki ellenseges a masikkal,holott egy ilyen vissza szolas a legkevesebb egy ilyen utan.


Utolso:Igazad van,de azzal is tudnak sertegetni meg durvabban mint a megcsalasnal.

2014. jan. 18. 11:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!