Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnek amikor igy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnek amikor igy megalaznak emiatt, hogy nincs parom?

Figyelt kérdés

A kolleganoim rendszeresen szoba hozzak a pasi temat.Nekem meg nem volt parom.Viszont amikor kerdeztek,h meddig tartott a leghosszabb kapcsolatom azt kamuztam h nehany honapig.

Aztan mostanaban az egyik mondta,h velem nem lehet ilyen dolgokrol beszelni(mert volt amikor elzarkoztam.)A masik ra kerdezett h szuz vagyok-e erre zavartan raztam a fejem. Erre mondtak,h akkor annak veszik,h igen en mondtam,h ok.Erre azt kerdeztek h hol akarok szexelni: amedenceben,jatszoteren.En meg kinomban mosolyogtam,leblokkoltam.


Hogyan kezeljem ezt?



2014. jan. 17. 21:58
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
9-es:Neked is koszonom. :) Mar en is gondolkodtam kamu sztorin,de sztem a meghalt kicsit eros lenne lehetne a megcsalt is peldaul...
2014. jan. 17. 22:13
 12/21 A kérdező kommentje:
10-es: Ott a pont. :)
2014. jan. 17. 22:14
 13/21 anonim ***** válasza:
0%
Figyelj csak 10-es. Miért kellene, hogy nehéz legyen "megfektetni" valakit, ha egyszer tetszik neki a pasi ?Ja tudom persze, az is kr.va, aki nem 2 hónap járás után fekszik le a pasijával.;)
2014. jan. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

13as eltértél a tárgytól. Nem érdekes hogy ki ribi és ki nem. Egyáltalán nem ez a lényeg.

A kérdező kapott egy frappáns visszaszólást ami nekem is tetszik.

Ha elkezdenek vele szívozni, akkor igenis beszólhat ő is nekik. Ez lány dolog náluk. Én férfi vagyok, ha elkezdenének ütni, persze hogy visszaütnék....

2014. jan. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Igazad van. De utálom, ha a nők riban.cnak és krv-ának hívják egymást. Akkor mit várunk a pasiktól?? Össze kellene tartani nem pedig ilyeneket mondani a másikra. De ez csak egy vélemény..
2014. jan. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 Lávalámpa. ***** válasza:
Te ugye nem helyi hülye vagy 13-as?
2014. jan. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
?
2014. jan. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 Lávalámpa. ***** válasza:
Értem már:D
2014. jan. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Kérdező a megcsaltra gondoltam én is először a meghalni helyett, de azzal az a bökkenő, hogy tovább fogják szívni a véred, hogy miért vagy ilyen "mimóza", "nem dől össze a világ azért mert 1 valaki megcsalt" meg lehet, hogy őket is csalták már meg. A végén még ki akarnának "gyógyítani" és valami pasit próbálnának rádtukmálni. Ezért írtam inkább, hogy meghalt. Mert az eléggé durva ahhoz, hogy ne akarjanak tovább szekálni, mivel ez mégiscsak érzékeny terület.
2014. jan. 17. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Mondjuk az is igaz, hogy hazudozni sem szép dolog ilyeneket, dehát az embernek meg kell tennie amit kell, hogy ne zaklassák. Ha felvállalni nem tudod magad, akkor itt egy másik megoldás, csak nem szabad átesni a ló túloldalára. A hazugság csak vészhelyzetben alkalmazható és csak olyas valakiknek akikkel nem tervezel baráti viszonyt kialakítani. Gondolom nyilván nem tervezel velük, hiszen segg hülyék. Na mindegy. Cselekedj ahogy jónak látod.
2014. jan. 17. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!