Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Annyira sz*rul érzem magam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira sz*rul érzem magam, már a legrondább barátaim is összejöttek valakivel, kezdem magam úgy érezni mint lali, bennem van a hiba?

Figyelt kérdés
Nézegetem a régi ismerőseim profiljait és egy csomónak vannak tök szerelmes képei a barátjával, barátnőjével, és totál rosszul érzem magam ettől, másnak is rosszul esik ez vagy csak csak én vagyok ilyen szerencsétlen?
2014. jan. 18. 12:30
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Most már mindenki nagyon sajnál,azt hiszed majd most a szingli csajok tolongani fognak érted.Ne nézd őket se teljesen hű.ének.Csodálkoztok,hogy nem kelletek senkinek,én nem lepödöm meg rajta:Az ilyen panaszkodó-őnsajnálkozó embereket én is kerűlöm.Milyen férfi már az ilyen?
2014. jan. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
én a való életben nem sajnáltatom magamat soha, én cak itt szoktam.... írtam már, hogy próbálom nem mutatni a gyengeségeimet, nem ez a probléma és néha vidám is szoktam lenni...
2014. jan. 18. 12:50
 13/22 anonim ***** válasza:
mi az a lali?
2014. jan. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

11 #:nem sajnálja mindenki, csak az önsajnálkozó ******.

Nem azért ,de ha a neten gubbasztol napi 24h-ban mit vársz?

Menjél ki szívjál levegőt!

"néha vidám is szoktam lenni..."

Csak néha. Így fogalmazva úgy tűnik havi 1-szer.

Mit vársz hogy majd csak úgy az ölebe hullik valami ha nem csinálsz semmit.

Ne törődj azzal,hogy nincs majd lesz.

Egy szomorú,önsajnálós, gyereket messziről érezni,és senki se akar ilyennel lenni.

2014. jan. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Nem csak Te vagy ilyen szerencsétlen,én is pontosan ugyanezt érzem.Csak én hiába próbálkoztam,meg voltak dolgok 1-2 lánnyal,de az élet elsodorta mellőlem őket.Az egyik elköltözött messzire,a másikat trauma érte és utána nem érdekeltem,szóval a szerencsétlen az én vagyok. :D
2014. jan. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
nem ismered a csóró Lali-t? az éjjel-nappalba van egy mulatós sztár, de a lányokkal neki sincs szerencséje...
2014. jan. 18. 12:59
 17/22 anonim ***** válasza:
Az a baj kérdező, hogy nem elnyomni és elrejteni kéne a gyengeségeidet, hanem megküzdeni és leküzdeni őket. Az emberről egy-egy beszélgetés után lejön ám, hogy csak megjátsza magát és valójában nem boldog. Komolyan mondom. Ha egyedül nem leszel boldog, kapcsolatban sem. Először magaddal kezdj valamit.
2014. jan. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Szánalmas vagy.
2014. jan. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

"csomónak vannak tök szerelmes képei a barátjával, barátnőjével"


én nem érzem magam emiatt sza.rul

tudom hogy a 80-90% uk csak érdekből van a másikkal meg hogy ne legyen egyedül

a maradék 10-20% meg olyan mint én csak szerencsésebbek ennyi

2014. jan. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
47%

Két problémát látok elsőre a kérdésed/válaszaid alapján:


1. Önsajnáltató, rosszkedvű, unalmas ember vagy. Kinek kell mégis ilyen?

2. Ilyen szennyeket nézel, mint az a műsor, amiből következik, hogy nem vagy túl intelligens sem.


Ha még azt is állítod, hogy ronda vagy... hát, akkor veled nagyon kiszúrt az ég, hogy semmi értékes nincs benned a veséden kívül.

2014. jan. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!