Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek a helyembe?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyembe?

Figyelt kérdés
A munkahelyemen van egy srác akit látásból már elég régóta ismerek,de viszont még soha nem beszéltünk.Időközben azt vettem észre mint ha valami baja lenne velem,amin csodálkoztam is mert hogy nem is ismer.Nagy ritkán mikor hozzászóltam akkor is bunkó volt velem,meg folyton került,s ezt már a kollégák is észrevették.Nem értettem ezt az egészet mert én nem adtam rá okot hogy így viselkedjen velem.Ez így ment kb 2évig.Azután most egy ideig nem voltam dolgozni,ami feltünt neki,mert hozzáteszem hogy érdekes módon mindig egy műszakba kerültünk")és írt nekem hogy mi van velem hogy nem járok dolgozni meg elég barátságos volt velem.Ezután elkezdtünk beszélgetni és felhozta hogy ő le szeretné feküdni velem,nem csak egy alkalommal hanem hogy többször is összejárnánk.Persze én nem menetem bele mert ez számomra olyan megalázó,mível azt mondta hogy amúgy nem vagyok az esete de szerinte jó a testem.Ezt sžánalmasnak tartom, mégis azt veszem észre magamon hogy egyszer csak rá gondolok,meg vágyők dolgozni, hogy lássam őt,meg hasonló dolgok.Eddig őt nem értettem most meg magamat nem értem,mi van velem?Ja és azóta se beszélünk egymással, viszont már most nem kerül hanem folyton a közéletbe van és elég feltünően utánam néz.Ti mit gondoltok? Szerintetek helyes hogy nem mentem bele a dologba?24l
2014. jan. 18. 21:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Alapból nem mennék bele szexkapcsolatba, de úgy, hogy a pasi közli is, hogy csak a testem jó, mert amúgy ronda vagyok, még fel is képelném, amiért ilyen tuskó.
2014. jan. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

szexhiányod van. elültette a füledben a bogarat


keress mást, ez egy köcsög

2014. jan. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!