Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ti (facebook) népszerűsé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti (facebook) népszerűség alapján választotok barátnőt?

Figyelt kérdés
Úgy értem, ha van egy lány, aki igazán megtetszett nektek, jól eldumáltok meg minden, de aztán megnézitek a facebook képeit és csak kb. 40-45 lájk van a profilképeinél meg nincs sok képe fent, akkor már nem érdekel a lány, nem elég jó?

2014. jan. 18. 21:39
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
100%
kérdező eszednél vagy?
2014. jan. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
100%

Ha ezt nézném, akkor azt választanám, akinek kevesebb like-ja van!

Talán azt nem fűzi velem együtt még 5 másik csávó.

2014. jan. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
Nem a kevés lájk a probléma nálad.
2014. jan. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
inkább Z generáció..
2014. jan. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
41%

Én egy lúzer férfi vagyok akinek sosem volt barátnője. Nekem a kevesebb like a szimpatikusabb, akinek 70-80, esetleg 100-nál is több like-ja van, azt én igazából lekrvázom, még ha nem is igaz. De miért ne lenne igaz? Kiteszi a csöcsös képét a kanos férfiak százai (barátő mellett is) likeolgatják, jó hogy meg nem... Nekem sokkal szimpatikusabb ha van rajta 10, de nem zavarna ha egy sem lenne rajta. Ugyanez van az ismerősők számánál is, ha sok, több ezer akkor lekrvázom, a szépsége miatt jelölik oly sokan, sokkal értékesebb az a személy, akinek akár 100 alatt van az ismerősei száma.

Igazából pedig nem érdekel.

2014. jan. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
a kérdésből sugárzik az értelem.....
2014. jan. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 Noydra ***** válasza:
Te ritka ostoba egy p..csa vagy.:D
2014. jan. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:

butaság.

60 ismerősöm van összvissz, ebből 40 pasi, ebből 10 irogatott/mondogatott élőszóban mindenféle szépet, hogy legyen kapcsolat stb.

van vagy még 10, akit ezek miatt tiltottam le.

a néhány képemet is úgy 10 ember kedveli, de mindig van 3-4 srác, aki akarna valamit.

Van aki nem is ismerősöm neten és előben meg akárhányszor találkozunk, esedezik hogy járjak vele.

Baromira nem függ attól, hányan kedvelik a képeket.

Olyan is volt, hogy elhívott beszélgetni az illető és azt mondta, hogy nem merte kedvelni a képeket a barátom miatt.

Lehet még egy pár ilyen.

2014. jan. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
45%
Hülyeség. 23 éves lány vagyok, mondhatom magamról, hogy sokkal szebb az átlagnál mégis max 25-30 lájk jön egy-egy képemre.
2014. jan. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
#19 bemondásra nem hiszem el, hogy sokkal szebb vagy az átlagnál.
2014. jan. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!