Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ti (facebook) népszerűsé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti (facebook) népszerűség alapján választotok barátnőt?

Figyelt kérdés
Úgy értem, ha van egy lány, aki igazán megtetszett nektek, jól eldumáltok meg minden, de aztán megnézitek a facebook képeit és csak kb. 40-45 lájk van a profilképeinél meg nincs sok képe fent, akkor már nem érdekel a lány, nem elég jó?

2014. jan. 18. 21:39
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
Uh, de jó, hogy nem most vagyok tini, hihetetlenül sekélyesek vagytok. Komolyan, ha egyik napról a másikra végleg eltűnne a facebook, ti biztos tömeges öngyilkosságot hajtanátok végre...
2014. jan. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:

És az a baj, hogy ez teljesen komoly.

[link]

2014. jan. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim válasza:

Ha nem bírjátok ki, hogy ne adjatok egy értelmes választ anélkül, hogy lehurrognátok a kérdezőt, akkor inkább lépjetek ki a francba!


Mellesleg van valóságalapja, mert egy-két ökör úgymond "facebook-lájk-celeb" csak olyanokat választ, akik lájk száma megegyezik a sajátjukkal... De valószínűleg az intelligencia szintjük is valahol a padlón található...


Amelyik fiú neked kell, az nem fogja ezt nézni. Amelyik fiú neked kell, azzal eltudsz beszélgetni, és nem veri magát mennyi lájkja van :)

2014. jan. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:

"Amelyik fiú neked kell, az nem fogja ezt nézni. Amelyik fiú neked kell, azzal eltudsz beszélgetni, és nem veri magát mennyi lájkja van :)"


Te aztán jövőbelátó vagy :) Honnan tudod, hogy nem egy olyan fiún akad meg a kérdező szeme, aki vérbeli lájkvadász és a meglévő lájkok számában méri az emberi értéket?


Egyébként szerintem kezd baj lenni az ifjúsággal, és ez erősen látszik a kérdésen is...

2014. jan. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:

"Ha nem bírjátok ki, hogy ne adjatok egy értelmes választ anélkül, hogy lehurrognátok a kérdezőt, akkor inkább lépjetek ki a francba! "


Szerintem ha kellően értelmes vagy akkor a lehurrogásokból megtudod állapítani, hogy mi a válasz a kérdésre. (Egyébként hülye kérdésre hülye válasz.)

2014. jan. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim válasza:

#34-es!


Nem úgy értem, hogy konkrétan amelyik fiú most kell neki az ilyen... Úgy értem, hogy amelyik fiú neki lesz az igazi, amelyik igazán kell neki, ami majd a jövőben jön valamikor, az ilyen lesz :)...

2014. jan. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!