Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miért van ez velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért van ez velem?

Figyelt kérdés
Már többször is észrevettem, hogy ismeretlen lányok, ha jönnek velem szembe és mondjuk én is velük vagy épp csak állok a buszomra várva és ők jönnek és valahogy egymással szemben állunk vagy nézzük egymást, elkezdik simítgatni, igaztgatni a hajukat és van, hogy lefelé maguk elé is néznek vagy olyan is van, hogy nézün egymásra és látom, hogy újra felém oldalra néz a lány. Az a fura, hogy tőlem magasabb lányok is szokták ezt csinálni. Magasabb lányoknak pedig gondolom nem jönnek be az alacsonyabb fiú. Szóval nem értem most mi van.
2014. jan. 20. 19:54
 1/3 anonim ***** válasza:

képzelődsz

állj le a kábszerekkel

2014. jan. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Küldj képet. Ha helyes vagy, azért, ha nem, akkor csak félreértelmezed a jeleket. Azért írtad ki, hogy elmondjuk milyen helyes vagy ?:D
2014. jan. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sok olyan magas lány van, akit nem a magasság érdekel, hanem a fiúság, mint olyan. A lányok meg azért csinálnak ilyet, mert megtetszettél nekik és ők eljátsszák a szende szüzet, talán ráharap a hal így a horogra és kezdeményez.
2014. jan. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!