Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megcsalt kapcsolatunk elején....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt kapcsolatunk elején. Van értelme újrakezdeni?

Figyelt kérdés

Megcsalt, most vallotta be hónapokkal később, és azzal takarózik, hogy nem jelentett semmit neki, és hogy ez az elején volt, tehát tökre nem számít. Persze addig ő gyanúsítgatott bőven, hogy én csalom így úgy, meg féltékenykedett ezerrel. Soha nem csalt meg senki mást rajtam kívül. A lány nevét nem mondja el, de neki is volt barátja. Azt mondja rosszabbul érezném magam, ha tudnám ki volt, plusz nem akar sz.rt keverni, hogy a pasija megtudja. Nagyon bizonygat, meg tényleg látom rajta, hogy szeret, de akkor is megmarad az, amit tett. Azt mondta azóta jobban elkezdett szeretni(ez vajon miért lehet? ha nem csalt volna meg, kevésbé szeretne, vagy mi?), és nagyon bánja az egészet, hogy elrontotta, és pont nálam, akit a világon legjobban szeret.

Sokszor sírt előttem, ami után kiderült, mert azóta elhidegültem tőle, nem bírok ugyanúgy hozzáérni, ránézni.

Én egy olyan kapcsolatot szerettem volna, ahol tényleg elég vagyok, és hűséges mindkét fél...

Megérné vajon újrakezdeni vele?

És tényleg ennyire nem számít a kapcsolat elején történt bakik? Ha nem, akkor minek vagyunk együtt, miért kell megcsalni a másikat, ha nem biztos abban, amit akar?

Előre is köszönöm szépen a válaszokat!


2014. jan. 22. 00:24
1 2
 11/11 playka válasza:
Nalunk is hasonlo a szitu. De o tagad mindent, de a lany eleg pontosan el meselt mindent meg a kapcsolatunk elejen. En soha nem fogom tudni ezt fel dolgozni. Mindig eszembe jut, nincs olyan honap hogy ne sirnek ez miatt. Es mar 3 eve. Ugy hogy szerintem hagyd el. Mert orokke ott lesz az a rossz pont.
2014. márc. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!