Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fél évig simán kimenne nélküle...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fél évig simán kimenne nélkülem külföldre a barátnőm = nem szeret?

Figyelt kérdés
Találtunk au-pair munkát. Probléma nélkül kimenne.
2014. jan. 22. 09:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezek szerint nem.
2014. jan. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Barátom több mint fél éve kint van nélkülem. Eddig csak készer láttam, nem engedik haza. Szeret mert tudom. Ez ilyen egyszerű, ha te ezt nem érzed, akkor kételekedsz a kapcsolatotokban nem gondolod?
2014. jan. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem is a kapcsolat. Nagyon szorosan össze van kötve az életünk. Úgy volt, ha visszajön, berendezünk egy minigarzont a pénzből, én itthon dolgozom addig.


Azért ez elég nagy beruházás és néha azért vannak veszekedések, kiszámíthatatlan, néha nem is hallgat rám.


Gondol egyet és kidob majd, én meg elszúrtam éveket az életemből? Vagy közben megcsal valami külföldi sráccal? Sokkal jobb színvonalon állnak, mint mi.

2014. jan. 22. 10:17
 4/5 anonim ***** válasza:

Nézd, ha most se nem tanul se nem dolgozik, akkor nyilván ciki neki, hogy csak lebzsel, fiatal lánynak azért is jó ilyen munka, mert fél év alatt sokat fejlődhet idegen nyelvből. Illetve ezzel a lány tesztelhet, hogy mennyire tartod fontosnak.


Ha nem a világ másik felére megy, hanem csak Svájcig, Németországig, akkor 15-30 ezerből meg van egy oda-vissza út. 1-2 alkalommal meglátogathatod, illetve ő is téged.

2014. jan. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én több, mint egy évig voltam külföldön és semmi baja nem lett a párkapcsolatomnak. Ha ti szeretitek egymást, fél évet ki fogtok bírni.


Inkább menj vele te is.


A szerelem nem az, hogy a másikat az ambíciói feladására próbálod kényszeríteni, inkább te is legyél törekvő.

2014. jan. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!