Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tudnék tenni, hogy valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudnék tenni, hogy valaki szeressen?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok és még soha senki nem szeretett. Tudom is, hogy miért: csúnya vagyok és ezen nem tudok változtatni. Annyira rossz érzés látni, hogy körülöttem mindenki boldog én meg csak tettetem, hogy az vagyok. olyan érzésem van mintha egyedül lénnék az egész világon. Egyszerűen szörnyű így élni, hogy soha senki még csak azt se mondta, hogy szép vagyok vagy aranyos. Sokszor gondolok bele milyen rossz életem lesz egyedül, nem lesz senki aki megölelne vagy megvígasztalna amikor szomorú vagyok, nem lesz senki mellettem. Még általánosba sokszor mondták az osztálytársaim, hogy egyedül fogsz meghalni, szüzen fogsz meghalni stb. És ez nekem nagyon rosszul esett, mert tudtam, hogy igazuk van. És még beszélnem sincs kivel erről szóval belülről felemészt a magány. Nem vagyok egy sírós típus, de néha elsírom magam mikor belegondolok, hogy másnak már rég van barátja nekem meg sose lesz.
2014. jan. 23. 21:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Miért én 20 éves vagyok és senki nem szeretett!
2014. jan. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Na és mi az ami miatt csúnyának érzed magad? Mi nem tetszik magadon?
2014. jan. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Eggyütt érzek veled :(
2014. jan. 23. 21:56
 4/16 anonim ***** válasza:
Mi szeretünk téged. Vagy legalábbis szeretnénk szeretni.
2014. jan. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Lesz neked is, nyugodj meg. Én kizártnak tartom, hogy ne találj senkit. Ne keresd görcsösen, ne akarj mindenáron valakit. Egyszer majd egy váratlan pillanatban betoppan. 28/F
2014. jan. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Kövér vagyok (betegség miatt) és az arcom sem valami szép. a szemem az egyetlen ami szép rajtam
2014. jan. 23. 21:57
 7/16 A kérdező kommentje:
Meg nam vagyok olyan mint a mai átlag tini lányok: nem járok bulizni, nem iszok (csak ritkán), nem vagyok olyan viselkedésileg, mint egy ribi, nem öltözök úgy, mint egy ribi, nem vagyok beképzelt. lehet ez a baj
2014. jan. 23. 22:01
 8/16 anonim ***** válasza:
Én a helyedben eljárnék sportolni és a betegség ellenére megpróbálnék leadni pár kilót.
2014. jan. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
24%
Megdugnálak akármilyen csúnya vagy
2014. jan. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
én olyan randa lányokat látok kapcsolatban..
2014. jan. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!