Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tudnék tenni, hogy valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudnék tenni, hogy valaki szeressen?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok és még soha senki nem szeretett. Tudom is, hogy miért: csúnya vagyok és ezen nem tudok változtatni. Annyira rossz érzés látni, hogy körülöttem mindenki boldog én meg csak tettetem, hogy az vagyok. olyan érzésem van mintha egyedül lénnék az egész világon. Egyszerűen szörnyű így élni, hogy soha senki még csak azt se mondta, hogy szép vagyok vagy aranyos. Sokszor gondolok bele milyen rossz életem lesz egyedül, nem lesz senki aki megölelne vagy megvígasztalna amikor szomorú vagyok, nem lesz senki mellettem. Még általánosba sokszor mondták az osztálytársaim, hogy egyedül fogsz meghalni, szüzen fogsz meghalni stb. És ez nekem nagyon rosszul esett, mert tudtam, hogy igazuk van. És még beszélnem sincs kivel erről szóval belülről felemészt a magány. Nem vagyok egy sírós típus, de néha elsírom magam mikor belegondolok, hogy másnak már rég van barátja nekem meg sose lesz.
2014. jan. 23. 21:53
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
42%
Hát, most én leszek a világ legnagyobb szemete, de nem a betegség miatt vagy dagadt. A levegőtől senki nem változik kocává. A betegség csak elősegíti azt hogy kövér legyél. És no para, csomó duplatokás anyahajóseggűt elvettek már. Te is találkozol majd valami perverzel, aki a mázsa fölöttiekre bukik ;)
2014. jan. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
És alacsony is vagyok :(
2014. jan. 23. 22:05
 13/16 anonim ***** válasza:
Majd én szeretlek ne aggódj egyet sem és hogy lásd milyen rendes vagyok leszek a titkos imádód <3 Küldök majd neked szerelme leveleket meg ilyenek ugye milyen jó lesz ? És ha úgy lesz majd össze dobunk egy pizsi partit is :D
2014. jan. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Ha Te magad szerint is csúnya vagy, akkor miért hazudná bárki a szemedbe azt, hogy szép vagy ? Próbálj meg Te úgy hozzáállni a világhoz, hogy Te szeretsz és nem várod el, hogy más szeressen és majd láss csodát, meg fognak szeretni.
2014. jan. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Ha tudnátok hogy nézek ki akkor nem mondanátok ezt
2014. jan. 23. 22:09
 16/16 anonim ***** válasza:

21 éves fiúként mondom hogy totál így vagyok ezzel. Félek hogy egyedül fogok meghalni, engem tényleg senki sem szeret. Persze próbálkoztam már lányokkal, barátságok alakultak ki szépen meg szimpátia is megvolt de sosem jöttem össze velük, a sok elnyomástól félénkebb is lettem amik visszaköszöntek. A legutóbbi lány akinél próbálkoztam már kezdtem örülni hogy végre megtörik a jég, ő volt az első lány aki jól átölelt és nagyon imádta a szeretetem de egyik napról a másikra minden megváltozott szinte. Kb 1 hónapos kapcsolat volt ez ha annak lehetne nevezni.

Én teszek a problémáim ellen, szépen is haladok de adódtak más problémák is ami végett nehéz lesz lépnem.

Teljesen együtt érzek veled, teljesen megértelek!

Csak kitartást kívánok 17 éves vagy még nem vagy lemaradva semmiről, engem is csak ez a gondolat vigasztal (egyenlőre).

2014. jan. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!