Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagyok ilyen nyuszi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ilyen nyuszi?

Figyelt kérdés
Az a helyzet , hogy tetszik egy lány már elég régóta, és én még csak beszélgetni se merek odamenni hozzá, mert mindig vagy az jár a fejemben , hogy mit mondjak, vagy az hogy egyszerűen nem jövök be neki, aztán meg simán gondolkodás nélkül lekoptat. Pedig nem nagy dolog egy mezei beszélgetés, de mégse merek még csak beszélgetni se vele. Pedig ne tudjátok meg, milyen rossz arra gondolni, hogy egyszer csak meglátom valami "Bélával" kézen fogva járkálni. Ráadásul az időm is egyre csak fogy, annyira , hogy már az utolsó pillanathoz értem(ezt nem részletezném, hogy miért de nem is fontos).Mit kéne tennem?
2009. dec. 5. 13:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Növessz önbizalmat.Legyél laza, azt a csajok is szeretik.Az esély mindenkinek jár és útjába akad – rajtunk múlik, miként élünk vele. De jó vigyázni, mert a lehetőség nem jön újra vissza mindig – akárhogy is sírunk később utána!!Aki mer az nyer!
2009. dec. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem úgy kell kezelni, hogy ő egy lány. Ő egy ember, mint Béla, vagy Móni a csúny lányy aki jóarc, de előbb rakod meg bélát mint őt.. Szóval ha odamész, akkor úgy kezeld, mint egy barátodat. De ne menőzz, mert az nagyon ciki. Csak simán. Így mutatod a legjobb arcodat. Ne akarj vele összejönni miközben beszélgettek, beszélgetni akarj vele.
2009. dec. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
elösször barátkozz össze vele mer egyből úgyis elküld a p*csába...
2009. dec. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
am szertintem nem azon kéne gondolkoznod hogy mit mondj nekei mert ö ugy se azt fogja nézni mit mondasz hanem hoyg mersz e egyáltalán egyserüen csak köszönj rá és ha érdekled vissza köszön ha nem akkor meg nem is akar veled foglalkozni én igy közeliteném meg vagy ha már párszót beszéltetek meny oda egyik haveroddal vagy barátkoz össze az egyik bnöjével és ugy közelisd meg ezt tom ajánlani sok sikert
2009. dec. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

én is ilyen vagyok 19éves fejjel... pedig mondják h jolnézekki meg minden de én nemtom. egyszerüen ugyanugy mint te.. nem merek semmmit :D

önbizalom nuku

2009. dec. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én egy lány vagyok...és olvastam ezeket a kommenteket gondoltam írok 1-2 bíztató sort. Először is én hasonló helyzetben vagyok,mert van 1 fiú aki mindig néz meg körülöttem mászkál,de nem szólít meg. Nem tudom,h azért-e mert bejövök neki v azért mert csak hitegetni akar...Ezért aztán gondolkoztam,h jaj majd én megszólítom,de hát ez nem olyan egyszerű,mint ahogy azt én gondoltam. Ezzel azt akartam mondani,h a lányok azt hiszik,h nektek az semmi,hha odamentek egy lányhoz dumálni. Ha valamit szeretnél tőle mindenképp menj oda hozzá,mert ő nem fog. Ne azzal menj oda,h járunk mert szegény lány megilyed...Csak nyugodtan! Sok sikert! :)

2009. dec. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
De hogyhogy fogy az időd?Ez érdekelne mit jelent?bocsi ,hogy ilyen kíváncsi vagyok.
2009. dec. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Őszintén, mi jobb történhetne vele, minthogy összejön valakivel, aki így odafigyel rá? És mi történik, ha lekoptat? Semmi. Annyi, hogy onnantól már tudod, hogy elutasít. Ha meg se próbálod, el se nyerheted. Ennyi. Nem háborgatni akarod, nem zaklatni, csak tetszik, és tudatni akarod vele, hogy szeretnéd jobban megismerni. Amúgy a kapcsolat csak EZUTÁN alakulhat ki. Addig csak hormonális kangörcs, biológiai rajongás. Velem is megesett nemrég, és nagyon el is szúrtam. Egyszerűnek kell lenni, ha valaki odamenne hozzád, hogy te vagy élete szerelme, te is megijednél és hülyének néznéd, nem? :D
2009. dec. 10. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!