Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek vonzó ha egy 20...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek vonzó ha egy 20 éves lány még szűz? Vagy aki házasság utánra tervezi az első együttlétet?

Figyelt kérdés

2014. jan. 29. 13:07
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
Az előbbi hát nem vonz különösebben, olyan semleges féle. Esetleg arra lennék kíváncsi, hogy miért az. A második már nem okés. Én nem akarnám összekötni valakivel az életem akiről még azt se tudom milyen a szex. Mondjuk össze lehet kovácsolódni ha mindkét fél akarja, de akkor is. Nekem nem begyere...
2014. jan. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
Hát a házasságos dolog kicsit szerintem túlzás, de egyébként igen, az.
2014. jan. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:

igen, roppant jó ötletnek tűnik, hogy házasság után kamatyoljon életében először..

aztán majd lehet rágni utána a küszöböt neki, hogy mégsem az igazi emberrel van együtt, mert nem jó neki a szex, aztán ezt követi majd megcsalás stb..

ez a rég múlt időkben volt szokás, mivel ott még a félre lépés főben járó bűnnek számított, manapság természetes, és divat cikké vált a megcsalás.

2014. jan. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:

Miért ne lehetne vonzó? A szépség, és kisugárzás nem a szüzességhez kötött :)))

Van akinek külön plusz pont a szüzességed, ez a szüzesség fétis inkább az "elsőbbség"

érzése, sem mint a szüzesség ténye.


A házasságig várakozás viszont a legtöbb ember számára nem elfogadható, ami érthető is.

Jellemzően vallási megfontolásból szokták igy sanyargatni magukat emberek/párok.

Ha ilyen meggyőződésed van, akkor viszont mindenképpen olyan párra lesz szükséged, aki hasonlóan gondolkodik mint te, különben súlyosan közétek állhat záros időn belül.

Ezt az elején már tisztázni kell majd, hogy ne legyen feszültség belőle.

2014. jan. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, az egyik barátnőm gondolja és szerintem sem okés, én szeretem a szexet.
2014. jan. 29. 13:18
 6/45 anonim ***** válasza:
Én sem értek vele egyet, de nem is nekem kell majd, hanem a leendő párjának :D
2014. jan. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
Mondjuk ha újra 25 lennék, kész a házasságra, és megismerkednék egy nekem tetsző szűz csajjal, akkor ezt biztos értékelném. Feltéve, ha érzékiség tekintetében nem lenne fadarab, úgy 3. randin már menne a tapi és 1-2 hónap után a petting is tök jó lenne vele. Fél év után az ilyen lányt elvenném, míg ha full szexet is kapnék, akkor csak évekig ellenék vele.
2014. jan. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 A kérdező kommentje:
ezért lett vége a kapcsolatának, a fiú 7 hónapot várt rá.
2014. jan. 29. 13:29
 9/45 Noydra ***** válasza:
Házasságig várni ostobaság.
2014. jan. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:

Nos úgy tűnik hitegeti a pasikat. Az, hogy 7 hónapot várt rá valaki azt is jelenti, hogy egy árva szót nem szólt, hogy max nászéjszakán. Ez alapvető hiba. Ráadásul tisztességtelen is. Olyat keressen, aki tudja,hogy nem lesz szex, ennek tudatában

marad vele. Nehéz dolga lesz, de minden esélye megvan sikerre.

Egyébként vallás sérült a lány? Vagy más meggyőződéből döntött igy? Mert nekem kicsit fura,hogy ha vallási okból nem akar szexelni, akkor nem a gyülekezetből alakult ki kapcsolat valaki hasonszőrűvel.

2014. jan. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!