Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek vonzó ha egy 20...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek vonzó ha egy 20 éves lány még szűz? Vagy aki házasság utánra tervezi az első együttlétet?

Figyelt kérdés

2014. jan. 29. 13:07
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
Teljesen oké. És vonzó is egyébként. Neki van igaza, nem annak, aki menőzik, hogy már volt 1 vagy 2 vagy 5 KOMOLY (sic!) kapcsolata.
2014. jan. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 Noydra ***** válasza:

Igaza nincs, mert amit csinál, azzal csak rosszat tehet magának, semmi mást.

Imádom, amikor meg akarják magyarázni, hogy ez az ókori balf..sz törvény követendő példa a XXI. században.

2014. jan. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:

Én írtam a 25-ös választ, úgy, hogy én is 20 éves szűz lány vagyok. Nem arról van szó, hogy a szex ural mindent, de azért ennyi idősen 7 hónap után még csak a vágyat sem érezni...ez azért szerintem nem normális, mivel férfiak és nők vagyunk, akik között dolgozik a kémia.

Engem is úgy neveltek, hogy elég zárkózott és visszahúzódó típus lettem. Nem is volt még barátom, de ha lesz és együtt leszünk már éppen elég ideje ahhoz, hogy teljes mértékben megbízzak benne, akkor meg fog történni az első alkalom. Még így szűz létemre is azt mondom, hogy 7 hónap alatt már ki lehet alakítani a bizalmat és egy stabil kapcsolatot.

2014. jan. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:

Egyetértek Noydra kollégával.

Alaposan kiszúr saját magával. Évezredekkel ezelőtt is kérdőjeles erkölcsi szabályokat akar rákényszeríteni egy 21. századi (állítólag) felvilágosult emberre.

Ha ennek lenen értelme, nyugodtan hihetünk a geocentrikus világképben,égessük meg a boszorkányokat, vágjuk le a tolvajok kezét, és öljük meg a már nem szűz lányunkat is.

Ez már nem a sötét középkor!

2014. jan. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 A kérdező kommentje:

én a csajszitól kérdeznék most.

Hogy lehet az,h még nem volt barátod? vársz az igazira vagy túlságosan is félénk vagy?

2014. jan. 29. 16:57
 36/45 anonim ***** válasza:
Nem várok az igazira, inkább a félénkség :) Meg aztán azokról, akik szerettek volna velem járni kiderült egy idő után, hogy szexmániásak, meg nem illettünk egymáshoz, mert ők az amolyan menő fiúk, én pedig egy egyszerű lány vagyok és nekem nem hiányzik a felszínesség :) De főképp a félénkségem miatt nem volt még barátom. Más fiúkkal nagyon jól el vagyok, de aki tetszik, annak a közelében egyszerűen lefagyok :D
2014. jan. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 A kérdező kommentje:
velem is hasonló volt :D szerencsére már nem :D
2014. jan. 29. 18:10
 38/45 anonim ***** válasza:
Úgy tűnik, hogy én is találtam egy olyan embert, aki nem csak dugni akar. És ő nem az a típus akinél azt érzem, hogy az sem baj ha nem lesz semmi, majd jön más. Túlságosan fontos lett a számomra ahhoz, hogy csak úgy elengedjem :) Egyébként nem magától a kapcsolattól félek, hanem elmondani valakinek, hogy még nem volt barátom, szűz vagyok, vagy éppen nem túl gyakorlott a csókban.
2014. jan. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 A kérdező kommentje:
szerintem nem baj ha valaki szűz, sőt, tiszteletre méltó. a baj szerintem ott kezdődik, hogy amikor ott az idő, és megvan az állítólagos szerelem, akkor sem történik semmi.
2014. jan. 29. 18:25
 40/45 anonim ***** válasza:

az én szememet is megütötte a "nem csak dugni akar" fél mondat.

Egy férfi és egy nő ha szereti egymást az a normális ha nem gyárt averziókat az együttlétre, meg filozófáikat, hanem szeretik egymást, és kész.


Amikor egy nő már azt mondja mondjuk fél év után, hogy ha meg merem kivánni, hogy "csak dugni akarok" nálam ott azért eltörne valami.

Tehát ha ilyen a bizalmi státuszom, akkor nem tudom miért kéne hinnem benne/bennünk...

2014. jan. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!