Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek vonzó ha egy 20...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek vonzó ha egy 20 éves lány még szűz? Vagy aki házasság utánra tervezi az első együttlétet?

Figyelt kérdés

2014. jan. 29. 13:07
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:

Én is így gondolom, mint te! :) Csak tudod ma már nem lehet tudni, hogy ki hogyan reagál erre. Persze azt szokták mondani, ha emiatt dob valaki, akkor az nem is szeret. Szerintem is így van, de ha jól fogadja, akkor is azért én mégis furcsán érezném magam. Meg akiről írtam már 26 éves, nem arra célzok ezzel, hogy ne értené meg, mert nagyon aranyos, már augusztus óta nem találkoztunk, de még nyárig nem is foguk, mert nem tudunk, mégis keres engem és törődik velem. Viszont én meg tudom, hogy ennyi idősen azért már vannak igények, azt is tudom, hogy már régen volt lánnyal és bizony volt olyan eset, amikor beszélgettünk és felizgult a gondolattól is, hogy velem...szerintem elsőre kicsit csalódott lenne, hogy nem lesz 1 hét után szex, de valószínűleg imponálna neki, ha ő lehetne az első :D


Írtad, hogy veled is ez volt, de már nem. Te mennyi idő után és hány évesen vesztetted el? Illetve hogyan mondtad el neki?

2014. jan. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 A kérdező kommentje:
a "dugás" kifejezés mondjuk nem még a kedvemet is elveszi, mert annyira erőszakosnak hangzik, közben nem az.
2014. jan. 29. 18:39
 43/45 A kérdező kommentje:

Én 17 évesen veszítettem el és a félénkségem egy kicsivel ezelőtt tűnte el.

a sráccal ismertük egymást így tudta,h mi a helyzet és rendes volt, és jól kezelte a helyzetet.

2014. jan. 29. 18:43
 44/45 anonim ***** válasza:
Kérdező azért fogalmaztam így, mert számomra a "dugni" szó az pont megfelelő kifejezője a csak szexnek. Én egy kapcsolatban nem használnám ezt a szót, mert minden eszembe jut róla, csak az nem, hogy két ember kifejezi az egymás iránti szenvedélyét.
2014. jan. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
Miután Dowd barátom szokás szerint kivesézte a problémát, mire elém került, nekem nem maradt más, mint egy laza kis off: 7-es miket akarnál elleni?
2014. jan. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!