Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek vonzó ha egy 20...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek vonzó ha egy 20 éves lány még szűz? Vagy aki házasság utánra tervezi az első együttlétet?

Figyelt kérdés

2014. jan. 29. 13:07
1 2 3 4 5
 11/45 Noydra ***** válasza:

Nem Dowd, ebben most nincs igazad.

Szerintem szinte semmi esélye sincs az ilyeneknek normális társat találni, max ugyanolyan szektás barmot, mint amilyenek ők maguk is.

2014. jan. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
Hát igen csak gáz ha a házasság után derül ki hogy nem illenek össze szexuálisan. Az hogy 20 évesen még szűz az még elmegy.
2014. jan. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:

Noydra

Vallási közösségekben nem ritka ez a szemlélet, ott (és szerintem is csak ott) van esélye hasonlót találni.

De ha egy jelölt "beesik az utcáról" (közösségen kivülről) akkor is úgy tisztességes ha legalább a második randin szól neki, hogy "ugye tudod,hogy...."

És nem, nem tudom mi a jó ebben, de neki is joga van defektesnek lenni. :))) Csak ne szivasson ezzel mást, legyen korrekt.

2014. jan. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
Mondjuk fél évet is csak akkor tud várni mai 20-25 éves épelméjű férfi, ha közben van petting (cumival, puncinyalással, USA-ban análozás is divat "szűz" lányoknál), plusz mellette esetleg diszkréten megdug néha egy egy party ribit vagy prostit.
2014. jan. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 A kérdező kommentje:

a csajszi kicsit sem vallásos, csak az anyja nevelte így, mert neki állítólag ez bejött.

nem hitegette a srácot, mindig csak annyit mondott,h még nem áll készen, és 7 hónap után megkérdezte,h mennyit kell még várnia, ő meg csak annyit mondott,h nem tudja, a srác meg feladta.

2014. jan. 29. 13:47
 16/45 anonim ***** válasza:
És mégis addig mi volt, csak fogták egymás kezét, vagy ment a petting?
2014. jan. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 A kérdező kommentje:
több mint 1 hónapig még csók sem volt :D
2014. jan. 29. 13:50
 18/45 anonim ***** válasza:
Ez a szüzesség nem túl érdekes dolog. Olyan semleges.
2014. jan. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:

Értem, tehát nevelési defekt.

Háááát az a kisebbik gond, mert nincsen kimosva az agya, tehát nem fanatizált, mint az egyháznál szokás. Ha most itt állna előttem a lány, nemes egyszerűséggel lehüylézném.

Eyg remek embert vesztett aki 7 hónapig várt rá, pusztán azért mert nem volt képes felülbirálni 20 évesen az anyját. (levállni, függetleniteni a véleményét az övétől)

Ha beszélsz vele üzenem:

1. Ő nem az anyja. 2. Az első legyen emgfogalmazni a saját vágyait, érzéseit! 3. Alkosson véleméynt! 4. Önkielégitsen! (fogadni merek, hoyg nem teszi) 5. Ha pedig megvan a véleménye fixen, és képes volt kilépni, a srácot hivja fel, és mondja meg: akarja őt! Feltéve, hoyg a srác már nem egy normálsiabb nevelésű lánnyal jár.

Nagyon fontos megértenie: Az anyja nagyon nagy neveslési hibát vétett azzal, hoyg a szexualitását ki akarta radirozni, és évszázados (közismerten életképtelen) normákba kényszeritette.

És rossz hirem is van: Ha a fiúval együtt közösen ezt nem képes átlépni, akkor szakemberre lesz szüksége. Ugyanis a nevelési gátlások házasságon belül is megmaradnak.


Még egy meglátás: Ha el is jut a házasságig, sok totál felesleges csalódást gyűjt majd be.


Anyukának meg üzenem: Az ilyen anyák bűnét odafent számolják...

2014. jan. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 A kérdező kommentje:
az anyja egy hülye, engem nem szeret, mert bulizni járok :D
2014. jan. 29. 13:58
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!