Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nektek vonzó az a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek vonzó az a pasi, aki elmondja, hogy már 250-nel is ment a BMW-jével, és mutat róla képet is?

Figyelt kérdés

Dicsekszik vele, hogy mennyivel ment, és még bírt volna gyorsítani, ha akart volna, megmutatja a képet is a telefonján a km óráról.

Nektek vonzó lenne, hogy hűha, "bárcsak én is mellette ülhetnék"?

fiatal huszonéves srácról van szó.

Kort is írjatok légyszi



2014. jan. 31. 12:08
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Ez olyan gyerekes !:-/
2014. jan. 31. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
ha nem mondod,tényleg nem jövök rá.
2014. jan. 31. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:

Heee , tényleg az összes BMW-s ennyire primitív ??? (tudom,hogy nem , mert én ismerek azért értelmeset is)


Tök jó autó lenne , csak a hozzátok hasonló barmok lejáratják , meg tönkreb*ák az egész presztizsét


Tudjátok milyen képet sikerült kialakítanotok róla ???


BMW = paraszt,bunkó,iskolázatlan,kisfarkú,primitív,senkik

Ez volt a célotok ?!


Jártatok már esetleg Németországban ?! Ott érdekes módon teljesen mást jelent , ez a 3 betű , veszik az emberek , mert jó , megbízható autó , és ezért szeretik , de nem azért , hogy hétvégén villogjanak vele a vidéki disco előtt , ez egyszerűen szánalmas..


Műszaki szakemberként , egyszerűen fáj , hogy sokaknak , csak ennyit jelent ez a márka és nagyon szomorúnak találom..



Amúgy meg , nem b+ nem menő , amikor a 911-es Porsche 300-zal állva hagy !!!!!!

2014. jan. 31. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
Tulajdonkeppen miert irsz harmadik szemelyben, ha rolad van szo?
2014. jan. 31. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

én már 80km/h-nál is fosok, asszem szét lenne hányva/sz**va a drága bőr üléshuzat ha valaki ennyivel menne, mikor mellette ülök... és asszem örülhetnék, ha ezek után még életben maradnék.

nem, én nagyon utálnám ha gyorsan menne és nem mernék beülni mellé

az meg, hogy BMW vagy Porsche, nekem az égvilágon semmit nem mond, ugyanis annyit értek a kocsikhoz, hogy színesek és gurulnak :D

2014. jan. 31. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

Nagy ügy! Need for Speedben én még jobbat is elértem!


De egy dolgot elárul az ürgéről: nem az én emberem!

2014. jan. 31. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Ez de gáz, még is, hogy lehetne vonzó ez bárkinek? BMW vel bárki tud 250 nel menni...
2014. jan. 31. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
nagyon. Minden csaj erre lucskul be.
2014. jan. 31. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Sose értettem, hogy egyes férfiak miért hiszik, hogy ez akkora teljesítmény? És miért a kocsijukkal próbálnak csajozni? Nekem is van autóm, én is tudok vezeteni, mentem már 100 fölött. Húúúha. Kicsit többet kell letenni az asztalra hogy elkápráztasson, és nem, nem ilyen témában...
2014. jan. 31. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

Persze, de azt is tedd hozzá, hogy apád kocsija és a büntetésit is ők fizették helyetted.


:D

2014. jan. 31. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!