Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nektek vonzó az a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek vonzó az a pasi, aki elmondja, hogy már 250-nel is ment a BMW-jével, és mutat róla képet is?

Figyelt kérdés

Dicsekszik vele, hogy mennyivel ment, és még bírt volna gyorsítani, ha akart volna, megmutatja a képet is a telefonján a km óráról.

Nektek vonzó lenne, hogy hűha, "bárcsak én is mellette ülhetnék"?

fiatal huszonéves srácról van szó.

Kort is írjatok légyszi



2014. jan. 31. 12:08
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Jah.. Jellemzően azoknak a legnagyobb a pofájuk , akik alá csak alátoltak egy ilyet vagy kölcsönkapták hétvégére , ez csak természetes. Akik megdolgoztak érte azoknak nem. Az ilyen senkiket nem is szabad komolyan venni.
2014. jan. 31. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Nem, sőt inkább taszít! Először is én is vezetek, így tudom, hogy abszolút nem biztonságos és az ilyen vagány személyek okozzák a legnagyobb baleseteket. Másodszor meg teljesen mindegy, hogy vonzódom hozzá vagy sem, mert hamarosan potenciális donor lesz, és általában nem épp a legkedvesebb személyeknek van ilyen márkájú kocsijuk. Persze biztos, hogy valahol van 1-2 normális sofőr ilyen kocsival, csak sajnos még nem találkoztam velük.
2014. jan. 31. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

Nekem is Bmw- m van, de az enyém nem megy 250-et :-( ( csak 200- at ) 1.6 19 éves.

" a bírt volna még gyorsítani " jah kemèny 10-et, mert nem engedné tovább a számítogép.

200 nál nem a telót markoltam hanem azt figyeltem, hogy mennyivel szarabbul fékez mint alacsonyabb sebességen :-)

2014. jan. 31. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
A csajoknak a megbízhatóság jön be. Az ilyen vagány csávók, akik maguk és mások biztonságával nem törődve száguldoznak, nem tartoznak a megbízható pasik közé.
2014. febr. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Nem menő.
2014. febr. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
neked bejön?
2014. febr. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Melyik hülye liba esik ilyentől hasra?
2014. febr. 5. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!