Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jobb az őszinteség és a nyílt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jobb az őszinteség és a nyílt lapok, nem?

Figyelt kérdés
Gondom van azzal ,hogy a szex előtt mindenfélét összehordanak a férfiak aztán ,ha megvolt akkor meg menekülőre fogják vagy máshogy hárítanak . Nem kellene ez a rizsa . Ha csak kívánja a férfi a nőt akkor mondja is azt . A nők is szeretik a szexet és biztos így is bevállalák éppen elegen , szóval nem lehetne ősziintének lenni a mesék helyett . Jobb lenne szerintem , ha mindenki tudná hányadán áll a dolog .

2014. jan. 31. 18:12
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Ezzel csak az a baj, hogy sok nő azt mondja, csak szex nincs, kizárólag kapcsolatban.

Vagy mert tényleg úgy gondolja, vagy mert attól tart, mások r..bancnak gondolják.

Na ezért marad a mese, körítés, udvarlás. És a szex. Utána meg vagy lelép, vagy folytatja.

2014. jan. 31. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Igazad van. Vszínű én is előbb belemennék a dologba, mintha a fiú azzal kezdi, hogy így meg úgy szeret, meg velem akarja a jövőt, stb
2014. jan. 31. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Egyetértek.
2014. jan. 31. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

akkor még kevesebbet beszélgetnének az emberek a mostaninál is.


pasik egyetlen mondata: Jössz dugni?

nők válasza: nem.

Pasi továbblép a következő csajhoz.

2014. jan. 31. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Másrészt, a jó szexkapcsolathoz is szükséges valamilyen szinten a hódítás, udvarlás.

Sokkal jobb kisebb küzdelem árán megkapni a NŐT, mint egy -"szia, dugunk? más nem lesz."

-"persze, gyere"

kommunikáció utáni együttlét.

2014. jan. 31. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Az őszinteség mindig jobb. Elég szánalmas, hogy itt tartunk...
2014. jan. 31. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Megboldogult lánykoromban ha csak egy alkalmira vágytam, nem szerettem a körítéseket...


Jobb szerettem előre tisztázni mindent... nyílt lapokkal. Így mindkét fél tudja, mire számíthat, és senki nem sérül utána lelkileg.

2014. jan. 31. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
#2 vagyok, én se az alkalmira gondoltam, mert annak sehogy se vagyok híve, hanem a laza, vagy a szeretői kapcsolatra.
2014. jan. 31. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Akármit is akar egy pasi a nőtől, nem fogja azzal kezdeni, hogy csak szex. Azt meg kell alapozni.

Az más kérdés, hogy ha a nő mondja ezt. Nagyon kevés pasi mondana nemet.

2014. jan. 31. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Szerintem a kérdező nem arra gondolt, hogy szia, dugunk?! Nyilván kell némi beszélgetés, stb., de ne mondja azt, hogy majd elveszlek feleségül, meg majd beléd szeretek, ilyesmi. Én legalábbis erre asszociáltam és nekem ettől hányingerem van. Beszélgessünk, aztán elmondjuk a másiknak ,hogy mit akarunk, őszintén. Ha megfelel, akkor meg, ha nem, nem.
2014. jan. 31. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!