Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék vonzó férfi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetnék vonzó férfi?

Figyelt kérdés

Nem tartom magam rondának, mert a rondákra legalább felfigyelnek az emberek, de rám senki, így a vissza nem jelzések miatt totál átlagosnak érzem magam. Magas nem vagyok, a vékonyságot nem sikerül leküzdeni, a stílusom sem az igazi. Adok magamra, megvan az eszem, használom is, csak néha túl sokat gondolkodom. Magamra adok, de az öltözködésemre nem, eddig bármiben jól éreztem magam és pénzem sem nagyon volt, de mióta tisztességes fizetésem van, foglalkoztat a téma, csak nincs segédem ebben. Barátokat nem tudok elhívni (révén nincsenek), az eladók pedig úgyis bármit rám erőltetnének. Honnan tudjam, hogy az, amiben jól érzem magam, valóban jól áll-e nekem? Mivel küzdjem le továbbá a gátlásosságom? Hogy lehetnék vonzó, ha úgy érzem magam, mint egy 14 éves?


23/F


2014. febr. 1. 19:41
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Ez a gond. A múltban élek, a múlt csalódásaitól nem tudok elszakadni és eddig sosem élveztem semmit. Az új dolgokban sem lelem örömöm, tartok sok mindentől, így amiben veszélyt érzek, inkább el sem kezdem, így elrohan mellettem az élet.
2014. febr. 1. 20:01
 12/12 anonim ***** válasza:

Mitol tartasz es miert? A pofon is csak addig faj, ameddig csattan. Nem kell felni semmitol. Amugy is ha jobban megnezed, beszari az egesz vilag. Sokkal vaganyabb nem felni es amugy sincs mitol.


Csalodas? Rosszkor voltal rossz helyen. De akkor ne maradj ott, ne allj bamban egyhelyben ... menj tovabb, hogy egyszer pont jo helyen legyel es oda is erj jo idoben.


Mozogni kell az eletben, ismerkedni, baratkozni. Aki a negy fal kozott sirankozik, az csak elsorvad.


Okes, most olyan depressziv az idojaras, ertem en ... de gondolj arra, hogy januar-februar, itt a nyar! Erted?


Csajok nekivetkoznek, jonnek a nyari kalandok. Mit nyafogsz? Nincs lehetetlen, csak tehetetlen :)

2014. febr. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!