Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sokszor hallottam már, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokszor hallottam már, hogy "ő (volt) életem szerelme". Ezt mire értik?

Figyelt kérdés
2014. febr. 1. 20:29
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

arra értik, hogy az volt a legelsöprőbb, leglángolóbb, legfelkavaróbb és gyakran legpusztítóbb szerelem az életükben, olyan hőfokot sohatöbbé nem ér el az életükben más személlyel a dolog.

De általában az ilyenek nem működnek hosszútávon, egyrészt mert nem passzolnak össze a felek fiatalon és tudatlanul szokott az 1. szerelem ilyen lenni

másrészt meg mert a szervezet omlana össze attól, amennyi hormonnal ez jár (ezért tart a szerelem max. 3 évig átlagosan).

De nem kell lebecsülni a többi szerelmet sem, mert van egy olyan, ami lassan alakul ki, viszont igen mély és szinte már szeretetnek mondható. Nem mentes a szexuális vágytól, csak nem pusztító, nem okoz bánatot, szenvedést, álmatlan éjszakákat, hanem boldogságot.

Egy biztonságosabb szerelem amiből házasságok szoktak lenni vagy évtizedes együttélések.

Lehet, hogy az illetőnek volt egy "élete szerelme", egy romantikus örök emlék, de van egy "élete társa", amivel a valóságot éli. De az emberek ilyenek, álmodoznak néha.

2014. febr. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!