Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a hiba bennem? Miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a hiba bennem? Miért nem jön össze semmi?

Figyelt kérdés

Szóval, egy kicsit rólam: Hosszú (hátközépig érő) barna hajam van, barna szemem. 170 centi körül vagyok, átlagosan vékony, átlagos mellmérettel.

Röplabdázom, nyelveket tanulok, mint hobbi. Nem egy zsenitípus, de okos vagyok.

Néha kicsit makacs vagyok, és hajlamos vagyok elrontani más kedvét is, amikor nekem rossz. Igen, vannak rossz tulajdonságaim, de kinek nem? A legrosszabb talán az, hogy dohányzom. 18 éves vagyok, és még soha, egyetlen ellenkező nemű sem érdeklődött irántam életem során. Kimozdulok, sok fiúval jóban vagyok, élek társasági életet, lehet velem beszélgetni, és mégis most már folyamatosan azon gondolkodom, hogy mi lehet a hiba bennem, amiért így alakul a helyzet. Borzasztóan rosszul esik, hogy más lányok ilyen-olyan alakuló kapcsolatokról, pasikról beszélgetnek, mindig történik velük valami, én meg itt vagyok, totál egyedül, senki sem néz felém sem, és nem értem az okát. A legtöbb ember szerint szép arcom van.

Tetszik nekem sok mindenki, de senki sem viszonozta eddig. Szerintetek ez miért van? Mindenki ezt kérdezi tőlem, hogy hogyan lehetséges ez, de nem találok magyarázatot, és már nem akarok egyedül lenni :(


2014. febr. 3. 15:57
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Történt már veled olyan, hogy megtetszett egy fiú és nem mertél közelebb kerülni hozzá sima barátságnál, mert úgy érezted, hogy nem lehet köztetek semmi, de a barátságotokat nem akartad tönkretenni? Úgy érezted, hogy nem lennél elég annak a srácnak, nem felelnél meg neki?


Ha nem, akkor nem értheted, de ez fordított esetben is működik. Önbizalom hiányos fiúknál meg főleg, nem mernek elhívni randira, nem mernek közeledni feléd és úgy döntenek inkább másnál próbálkoznak...Az is lehet, hogy a stílusod nem jön be sokaknál. Nem ismerlek, ezért nem fogom tudni a pontos okát, csak te tudhatod mit csinálsz rosszul, csak találgatni tudunk.:)

2014. febr. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Megelőztek a válasszal de pontosan úgy értettem ahogy az előttem kommentelő kifejtette.
2014. febr. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!