Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért viselkednek igy a lányok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkednek igy a lányok?

Figyelt kérdés
Legjobb barátom egy hónapja távozott az élők sorából, feladta, mert a lányok átverték, segitett vizsgára felkészülni, korrepetált (teljesen ingyen) egy lányt egyetemen (már előtte is sok csalódáson ment keresztül, de mindig összeszedte magát), ebbe a lányba is fülig szerelmes volt, a lány tette a szépet, egész addig mig le nem vizsgázott, aztán kiderült hogy barátja van aki még meg is fenyegette barátomat hogy megveri, csak a búcsúlevélből derült ki, mindent magába folytott, mint kiderült a lány előtt szégyenitette meg a pasi, szóval valami tettlegesség is történhetett, egy teljesen átlagos lányról van szó, nem cicababa, de mindegy is..és eszembe jutott mert most az oldalon rengetet ilyen vagy hasonló esetet olvasok, borzasztó az egész, tényleg ilyenek a mai lányok?? :/

2014. febr. 5. 22:00
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
84%
mindennek két oldala van. szörnyű dolog, de nem a lány tehet róla. ilyen alapon hány srác véget vethetne az életének
2014. febr. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
50%
az ilyen gyáva.. aki ilyesmi miatt eldobja az életét, azt bocsi, de nem tudom sajnálni.
2014. febr. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
sajnos ilyenek jelenleg nekem is sok erő kell hogy emberi szinten tartsam magam...
2014. febr. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Sajnálom ami történt, de a kérdésedre válaszolva: nem, egyáltalán nem ilyen az összes mai lány...
2014. febr. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
73%

Nem ez a lényeg, a srác gyenge volt. Az öngyilkosságra nincs mentség. Főleg emiatt... Komolyan minden ember a maga sorsáért felel! Nekünk magunknak kell látnunk, hogy kihasználnak-e, vagy sem, valamint hogy érdemese e valakit korrepetálni, vagy sem. Sosem mehetünk biztosra, hogy mi kellünk a másiknak, hogy minden rózsás lesz! Minden ember a saját életének a kovács. Igen, van akinek sokkal nehezebb. Igen. Az élet nem tündérmese.


Ezek nem a mai lányok. Ez emberi viselkedés. Ha szerinted, ez csak a lányok viselkedésmódja, akkor még jobban körül kellene nézned a világban.

2014. febr. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom milyen minden lány. Én kaptam már hideget-meleget is velük kapcsolatosan. Annyit tudok, hogy ritkán passzol a legtöbbnél minden. Hiszen örökös elégedetlenség dúl a lelkekben gyakorta.

Sajnálom a srácot, már ha igaz ez. De buta hiba volt megölni magát mások idiotizmusa miatt. A helyében megszégyenítettem volna a srácot a barátnője előtt, szavakkal. A lányt szintén.

2014. febr. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
na most dühös lettem erről nem a lány tehet hogy átverek valakit%? aki jószándékkal még segitett is neki, hát ő tényleg nem arra ment hogy egyből ágyba vigye a lányokat még azt sem lehet rá mondani, volt gyomra eljátszani vele, és nem a lány szándékai lettek félreértve ezesetben egyértelműen érdekből átverés történt, és még utána a fiúját ráereszti hogy kopjon le róla, olvas át még egyszer kérlek ha nem érted :(
2014. febr. 5. 22:09
 8/19 anonim ***** válasza:
79%

És akkor most így viselkednek A LÁNYOK?

BÁRKI viselkedhet így! Te is komám, meg a fiú haverjaid. Brr de gyűlölöm ezt a hozzáállást! Amíg egy férfi így áll a nőhöz, ne is közelítsen feléjük! Menj el melegnek komolyan... Ekkora diszkriminációt!


Senki se hagyja hogy átb--szzák. Ha meg hagyja, akkor legyen képes elfogadni, vagy ne csajozzon/pasizzon.

2014. febr. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Én sem vagyok biztos benne, hogy a lány szándékosan vezette félre, hiszen sokszor félreértik az alapvető udvariasságot is azok, akik többet akarnak. Az öngyilkosságra szerintem sem ok ez. Inkább határozta volna el, hogy nem tesz több ingyen szívességet. Ez a pasi kezelte jól a dolgot: [link]
2014. febr. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
ha nem hagyod akkor is át tudnak b...ni
2014. febr. 5. 22:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!