Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért viselkednek igy a lányok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkednek igy a lányok?

Figyelt kérdés
Legjobb barátom egy hónapja távozott az élők sorából, feladta, mert a lányok átverték, segitett vizsgára felkészülni, korrepetált (teljesen ingyen) egy lányt egyetemen (már előtte is sok csalódáson ment keresztül, de mindig összeszedte magát), ebbe a lányba is fülig szerelmes volt, a lány tette a szépet, egész addig mig le nem vizsgázott, aztán kiderült hogy barátja van aki még meg is fenyegette barátomat hogy megveri, csak a búcsúlevélből derült ki, mindent magába folytott, mint kiderült a lány előtt szégyenitette meg a pasi, szóval valami tettlegesség is történhetett, egy teljesen átlagos lányról van szó, nem cicababa, de mindegy is..és eszembe jutott mert most az oldalon rengetet ilyen vagy hasonló esetet olvasok, borzasztó az egész, tényleg ilyenek a mai lányok?? :/

2014. febr. 5. 22:00
1 2
 11/19 Moszuke ***** válasza:

ez mindig is így volt. aki mulya azt kihasználják. felnőtt korban is ugyanúgy mint a suliban.

ezért nem a lánya hibás. sosem a másik a hibás ha valami történik. az a legegyszerűbb.. a másikra mutogatni a legegyszerűbb:)

2014. febr. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

A barátod nem tudott volna segítséget kérni, akár tőled, akár mástól? Nagyon sajnálom az esetet! :

Én is beleestem már ilyen hibába, ezért már nagyon meggondolom, hogy kinek adom a segítségemet!

2014. febr. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Ne az áldozatot hibáztassuk, de a srácon is múlt, hogy hagyta.
2014. febr. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
8%
Sajnálom ami történt, de a kérdésedre válaszolva: igen, ilyen az összes mai lány...
2014. febr. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Nem ilyen az összes lány! Hol éltek ti? Igenis látok normálisabb lányokat akik nem akarnak kihasználni! Miért? Mert aki nem hagyja azt nem lehet kihasználni! A srác saját akaratából ajánlotta fel, hogy ingyen korrepetálja? Akkor ne várjon érte semmit! Én is fel szoktam ajánlani ismerős lányoknak, hogy hazaviszem őket kocsival, ha éppen a busz későn jön vagy este van, anélkül, hogy bármit elvárnék tőlük cserébe, de én ajánlom fel! Ha egyfolytában rámakaszkodnának és azt akarnák, hogy furikázzam őket akkor koppanás lenne a vége részükről. Azt gondolta, hogy a jó lelke miatt majd beleesik a lány? Ilyen a mesékben van! Sajnálom, mégha a csajszi nagyon rendes is volt vele meg minden, valószínűleg viszonozni szerette volna a kedvességet, de nem feltétlenül úgy, hogy összejön vele. Sajnálom a fickót, de butaságot követett el és nem csak az öngyilkossággal.
2014. febr. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
93%
Ne elmentek ti a búsba, akik szerint egy lány visszautasítása ok az öngyilkosságra. Akkor mit szóljanak a megerőszakolt nők, mind ölje meg magát szégyenében?!
2014. febr. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 Noydra ***** válasza:

Valóban nem lehet a lányra hárítani a felelősséget...

Elég veréb lelkű lehetett a gyerek sajnos. Sajnálom...

2014. febr. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

A lányt nem lehet hibáztatni, legfeljebb okolni. De akkor sem Ő tehet róla. Szerintem egy rosszul sikerült figyelemfelkeltés volt, ami túl jóra sikerült.

Ismerek ilyen lányt. Begyógyszerezte magát, hogy meg akar halni. Ha véletlen nem jelenek meg, akkor nem biztos, hogy el tudta volna mondani, hogy csak igazából a körülötte lévők figyelmét akarta felkelteni. Én persze be****tam rendesen, mert ájult volt már amikor rátaláltam, az ellenségemnek nem kívánom, amit átéltem a kórházban (is).

2014. febr. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Ez nagyon gáz! Az öngyilkosság az megfutamodás, akárhogy is próbáljuk kiolvasni. Sajnos tudom...

Viszont engem is vert már át egy-két pasi eddigi életemben de eszembe sem jutott más idióta miatt a saját életem kioltani. Rohadtúl szenvedtem de utólag, azt mondom rengeteget tanultam belőle, és mostmár ha akarnék se tudnék ilyen rosszul választani, mint a mellékelt példa (mostani életem) mutatja. :) És persze nevetek azon hogy miattuk szenvedtem. Megtanított egyvalamire ez a tapasztalat. Minden szenvedés elmúlik, és mindig lesz hideg és meleg. Ha épp nagyon szar arra kell gondolni hogy lesz jó is. Ehhez viszont az kell, hogy merd vállalni a szenvedést és nem megfutamodni!

A srác amúgy ezzel nem oldotta meg a problémáját.. sajnos. :(

2014. febr. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!