Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit kébe tennem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit kébe tennem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

En egy 16eves fiu vagyok.

Az a gondom hogy belezugtam az egyik lany oaztalytarsamba akivel eddig nem voltunk se joban se rosszban , igazabol szinte csak koszontunk egymasnak , de most az elmult egy honapban a jobb iranyba valtoztak a dolgok.

Mar tavaly is tetszett bekem de akkor meg nem nagyon ereztem semmit de mist mar minden percben gondolok ra :)

Jovore sulit valtok valoszinuleg es igy nem fogom latni.

Nem tudom h mit csinaljak mert ha elmondom neki h mit erzek akkor lehet h nagyon beegek nala de ha meg meg sem probalom akkor meg azon fogok ragodni h mierg nem tettem meg.

Meg nem tudom h o erez e vmit vagy csak ugy szimla osztalytarsanak tart.

Tanacstalan vagyok kerlek segitsetek h ti hogy dontsnetek.


2014. febr. 8. 22:30
 1/4 A kérdező kommentje:
Elnezest a helyesirasert csak gyorsan irtam telorol :D
2014. febr. 8. 22:31
 2/4 Amy:D válasza:
Sztem mond el neki, h mit érzel..veszíteeni valód nincs, ha nem is viszonozza, attól még nem égsz be :'3
2014. febr. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem is beszelj vele!utana nagyon bannad hogy nem merted megtenni!
2014. febr. 9. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
neeeee....osztálytárssal nem kezdj, ha csak egy éven belül nem megy valamelyikőtök másik osztályba (gimi, egyetem stb) mert abból csak a baj szokott lenni
2014. febr. 9. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!