Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha kiírok egy kérdést és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kiírok egy kérdést és benne van a magyarázatomban az, hogy"nekem nem lehet csajom"Akkor miért mindenki ezen lovagol?

Figyelt kérdés
A kérdés nem erre irányul de kapom a sok válaszokat,hogy:Mindenkinek lehet csaja meg tegyél ezt tegyél azt,hogy legyen csajod bla bla bla,Miert nem lehet azt elhinni,hogy van akinek sohasem lehet barátnője(de még csak egy csók sem)??
2014. febr. 12. 16:50
1 2 3 4 5 6
 31/55 A kérdező kommentje:

"valószínű, hogy te meleg prostituált voltál. és összeszedtél pár nemibetegséget. a széklet visszatartása is nehézséget okoz. és műtöttek is odalent. amióta nem tudsz dolgozni, pénzed sincs. meg nehezíti a helyzetedet, hogy az átlagnál csúnyább vagy. normális munkát sem találsz. barátaid sincsenek, és a családod is elfordult tőled. számodra a világvége, felérne egy megváltással"

-Nem vagyok meleg se prosti.Van állasom és házam.Szeret a családom is!Es nem vagyok annyira ronda !

Nem talált :P

2014. febr. 12. 17:22
 32/55 Kisbarack10 ***** válasza:
akkor miért nincs csajod és miért sajnáltatod magad hogy "nem is lesz soha" szerintem meleg vagy
2014. febr. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/55 anonim ***** válasza:
akkor hiv fertőzött vagy. meg még pár nemibetegség örök birtokosa :( Hát igen, ezért mondják, hogy az egészség a legfontosabb.
2014. febr. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/55 anonim ***** válasza:

(csendben megjegyzem, hogy a miért nem lehet elhinni kezdetű kérdésedre tökéletesen megfelelő válaszok születtek.)

És legyél szíves értelmesen megfogalmazni a kérdésed, mert ennek így konkrétan nincs értelme. Nem olvastuk a kérdést, nem tudjuk, hogy volt benne ez a mondat, így nem tudjuk megítélni, hogy miért. Ez a kérés pedig ilyen formában pontosan, és előre is láthatóan azt éri el, hogy az kapd meg újra, és újra, amit állítólag nagyon unsz, idegesít, és el akarsz kerülni. Szóval. Mit akarsz?


Mellesleg most mondjam azt, hogy el lehet hinni. Oké, ha ezt mondod elhiszem. De szerinted ez engem mennyire érdekelt ilyen formán? Who cares? (általában nem szeretem, ha ilyen idegen kifejezéseket fűz valaki a mondanivalójába, de itt már...) Kit érdekel? Nekem meg ahogy a tapasztalatom mutatja, lehet barátom, szerethetnek, és van, akinek én jelentek mindent. És ugyanilyen fontos, hogy én is meg tudtam találni azt, akit mindennél jobban szeretek, akivel boldog vagyok, és aki csodálatossá teszi minden egyes napomat, az egész életemet.:) És akkor a napi osszuk meg értelmetlenül a világgal az érzéseinket rovatunk véget is érhet szerintem. Bár tulajdonképpen, ha neked jó érzés volt (nekem valahogy jól esett leírni), akkor örülök.


Bocsi, ha olyat írtam volna, ami megbántott, vagy rosszul esett. Csak egy olyan makacs emberrel mint te elég nehéz mit kezdeni...

2014. febr. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/55 anonim ***** válasza:

Na, kezd megtörni a jég.:) Már nem vagy olyan ronda...

Ha esetleg lenne annyi időd engem azért érdekel az egy órás leírásod.

(előző)

2014. febr. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/55 A kérdező kommentje:

17:33

No komment

2014. febr. 12. 17:36
 37/55 A kérdező kommentje:

"hogy én is meg tudtam találni azt, akit mindennél jobban szeretek, akivel boldog vagyok, és aki csodálatossá teszi minden egyes napomat, az egész életemet.:)"

Ennek tiszta szívemből örülök :)

2014. febr. 12. 17:40
 38/55 anonim ***** válasza:
Akkor most HIV fertőzött vagy? Azon kívül milyen nemi betegségekben szenvedsz?
2014. febr. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/55 A kérdező kommentje:
Ki mondta,hogy Nemibetegségek??
2014. febr. 12. 17:54
 40/55 anonim ***** válasza:
Tehát nem az. Akkor rákos vagy. Méghozzá prosztatarák. Vagy péniszrák.
2014. febr. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!