Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha kiírok egy kérdést és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kiírok egy kérdést és benne van a magyarázatomban az, hogy"nekem nem lehet csajom"Akkor miért mindenki ezen lovagol?

Figyelt kérdés
A kérdés nem erre irányul de kapom a sok válaszokat,hogy:Mindenkinek lehet csaja meg tegyél ezt tegyél azt,hogy legyen csajod bla bla bla,Miert nem lehet azt elhinni,hogy van akinek sohasem lehet barátnője(de még csak egy csók sem)??
2014. febr. 12. 16:50
1 2 3 4 5 6
 41/55 anonim ***** válasza:
Vagy Hererák
2014. febr. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/55 A kérdező kommentje:
A házi orvosom nem tudja mi a bajom....Mas orvosnál nem voltam.(kurv.ra nem érdekel ha halálos)
2014. febr. 12. 18:03
 43/55 anonim ***** válasza:
szerencséd van, mert én orvos vagyok. vagyis csak felismerem a hazai halfajták betegségeit.(hasvízkór heveny/idült alak, halpenész stb...) Mik a tüneteid? Mióta vannak. Milyen gyógyszereket szedsz. Allergiád van?
2014. febr. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/55 A kérdező kommentje:
A jobb herém meg volt dagadva és fájdogált....Az orvosok mind megvizsgáltak és azt mondtak,hogy semmi bajom....Azután nem is torodtem vele.De sajnos párosult hozza az is,hogy fájdalmat érzek pisiles közben!
2014. febr. 12. 18:15
 45/55 anonim ***** válasza:
Hát ez már probléma. A második probléma, hogy a magyar orvosok addig nem nagyon foglalkoznak veled, amíg meg nem kapják a hálapénzt. Utána foglalkoznak veled, de mivel fele nem is ért a dolgához, sokat nem segít rajtad. De akkor is el kell menned megint orvoshoz. Mert minél tovább húzod a dolgot, annál kezelhetetlenebb lesz a betegség.
2014. febr. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/55 anonim ***** válasza:
Amikor kiirsz egy kerdest,es benne van a magyarazatodban hogy "nekem nem lehet csajom" akkor azert lovagol ezen mindenki,valamint azert nem lehet ezt elhinni mert mindenkinek lehet csaja. Van akinek nehezebb talalni olyat aki elfogadja,de mindenkinek lehet csaja...meg neked is. Szerintem ez a valasz a kerdesre....ismetlem "szerintem".
2014. febr. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/55 A kérdező kommentje:
Figyelj ezt nem muszáj megértened vagy helyeseld amit most írok:Így jobban szenvedek,hogy élek hidd el!Nem zavar ha halálos lesz idővel!
2014. febr. 12. 18:23
 48/55 anonim ***** válasza:
Ha lenne lóvéd akkor magánorvoshoz kellene menned. De sütgető a probléma megoldása, mert nem lesz könnyű és gyors halálod, ha olyan a betegség.
2014. febr. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/55 A kérdező kommentje:

ma 18:22

En mar próbálkoztam eleget!

2014. febr. 12. 18:24
 50/55 A kérdező kommentje:
A magánorvos volt tervbe....Ugyanis valaki rá akar beszelni a családból,hogy menjek.
2014. febr. 12. 18:25
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!