Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha kiírok egy kérdést és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kiírok egy kérdést és benne van a magyarázatomban az, hogy"nekem nem lehet csajom"Akkor miért mindenki ezen lovagol?

Figyelt kérdés
A kérdés nem erre irányul de kapom a sok válaszokat,hogy:Mindenkinek lehet csaja meg tegyél ezt tegyél azt,hogy legyen csajod bla bla bla,Miert nem lehet azt elhinni,hogy van akinek sohasem lehet barátnője(de még csak egy csók sem)??
2014. febr. 12. 16:50
1 2 3 4 5 6
 21/55 Kisbarack10 ***** válasza:
sajnáltasd máshol magad és egy toló kocsisnak is lehet csaja csak te nem tudod felfogni ezt a tényt hogy neki van és neked miért nincsen ha sajnáltatod magad nem is lesz
2014. febr. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/55 anonim ***** válasza:
Akkor nem lesz barátnőd sohasem. Ez van. Én elhiszem, éld le az életedet egyedül. Szánalmasan. Nem fogod megtapasztalni a párkapcsolat szépségét, ami nem abban rejlik milyen jó nő a csajod, vagy, hogy mennyire jó állandóan a szex, egyszerűen, hogy vagytok egymásnak. Te ezt nem fogod megtapasztalni és sajnállak érte, jó lenne ha a moderátorok törölnék ezt a kérdést, megköszönnénk.
2014. febr. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/55 A kérdező kommentje:
Ki sajnáltassa???????Engem nem esdekel.Nem fogom le lőni magam mert senkinek nem kellek....Eddig is megvoltam egyedül.
2014. febr. 12. 17:08
 24/55 A kérdező kommentje:
párkapcsolat szépségei pffff
2014. febr. 12. 17:09
 25/55 Rékcsi ***** válasza:

Akkor ne hidd el te idióta barom, hijetetlen h ekkora gyökér vagy -.-

Gyere ide Soroksárra, itt él a srác....

2014. febr. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/55 A kérdező kommentje:
külföldi vagyok...Nem megyek olyan messze.
2014. febr. 12. 17:12
 27/55 anonim ***** válasza:

Valoszinuleg azert "lovagol ezen mindenki", mert - ahogy az elozo valaszokban is olvashattad - szamtalan olyan hetkoznapi peldat lat az ember, amikor nem a legelonyosebb kulsovel rendelkezo emberek/kulonbozo problemakkal kuzdo emberek/betegsegekkel kuzdo emberek/nehez anyagi helyzetben levo emberek/lelki valsagban levo emberek/stb. is ossze tudjak szedni magukat es kepesek tarsat talalni, ezert talan nem tulzas azt allitani, hogy nem nagyon van olyan nehezseg, amit ne lehetne valahogy megoldani es valtoztatni a pillanatnyi helyzetunkon.

Az persze nem vitas, hogy van, akinek nehezebb a helyzete es hatranybol indul, de sokan le tudjak dolgozni ezt a hatranyt, attitud kerdese, hogy valaki belesupped az onsajnalat es a feladas mocsaraba, vagy a nehezsegek ellenere is megdolgozik azert, hogy valtozzon a helyzete.

2014. febr. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/55 A kérdező kommentje:
Gabor011 köszönöm a választ!
2014. febr. 12. 17:18
 29/55 anonim ***** válasza:

valószínű, hogy te meleg prostituált voltál. és összeszedtél pár nemibetegséget. a széklet visszatartása is nehézséget okoz. és műtöttek is odalent. amióta nem tudsz dolgozni, pénzed sincs. meg nehezíti a helyzetedet, hogy az átlagnál csúnyább vagy. normális munkát sem találsz. barátaid sincsenek, és a családod is elfordult tőled. számodra a világvége, felérne egy megváltással.


Eltaláltam?

2014. febr. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/55 anonim ***** válasza:

"jó lenne ha a moderátorok törölnék ezt a kérdést, megköszönnénk"(22-es válaszoló)


Mi a baj? Talán nem férsz el ettől a kérdéstől? Vagy megsértette a személyi jogaidat? Vagy elvette a munkádat?

2014. febr. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!