Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A melegek titokban utálják a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A melegek titokban utálják a nőket?

Figyelt kérdés

Egy meleg ismerősöm szerint sokkal egyszerűbb lenne az élet, ha mi nők nem kavarnánk be a férfiakkal. Ilyet még sosem mondott és nem is akartam messzemenő következtetéseket levonni, de elgondolkodtam, hogy mi van, ha a melegek titokban azt akarják, tűnjünk el. Persze, nekik is van anyjuk, nagyanyjuk, egyéb nőrokonuk, viszont speciel ha én leszbi lennék, nekem egyáltalán nem lenne szükségem a férfiakra, lehet, hogy a szívük mélyén ők is így vannak vele?


Kort, nemet írjatok, köszi!!


15/L



2014. febr. 14. 14:27
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
17%

10

ez bu..zisan hangzott

2014. febr. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
66%

Én imádom a nőket!!! Nem is tudom, hogy hol lennék nélkülük. Ők a világ legelfogadóbb, és legkedvesebb, legtörődőbb lényei. És emellett nagyon szépek is. :)

Mint egy műalkotás. Rajzolni is csak női testet szoktam és tudok.


A férfiakat utálom. Tudom, hogy óriási paradoxon, amit írok, de így van. Néha már inkább annak örülnék, ha ők nem lennének... A tesztoszteron nagyon veszélyes. Háborúkat szít, gyilkossá tesz, és agresszívvá. Régen a természetben ennek nagy haszna volt, mert védte a népet, és az utódokat, de mára csak inkább káros hatásai vannak előnyben.


Meleg vagyok. Felizgat egy SZÉP férfi látványa, de nem vagyok rá büszke. Hatalmas ellentétek vannak bennem emiatt.

2014. febr. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
68%

12

a tesztoszteron a világ legkirályibb, legférfiasabb "anyaga"

ha még egyszer megsérted háborút indítok ellened és megöllek


....te kis köcsög


egy karakteres férfi arc vagy egy kigyúrt test sokkal művészibb mint akármilyen női test.



18/F

2014. febr. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

A nőkkel alapvetően ugyanolyan a viszonyom, mint a férfiakkal: vannak, akiket kedvelek, másokat kevésbé, de ha nem is szeretek egy levegőt szívni bizonyos nőkkel nem jelenti azt, hogy az "eltűnésüket" kívánjam. Szerintem az ismerősöd azért mondott hülyeséget, mert attól, hogy nem lennének nők a heteró férfiak nem válnának meleggé, előbb-utóbb kényszerviselkedést (lásd. börtönszex)mutatnának, de az érzelmeiket nem lehetne megváltoztatni, szerintem ezt ragozni nem érdemes.


Mellesleg ezen logika, vagyis a szexualitás mentén haladva minden ember kívánhatná azt, a preferenciáinak megfelelően, hogy az egyik vagy másik nem tűnjön el, monopolhelyzetbe kerülve.


22/F

2014. febr. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem pont,hogy a heteró férfiak "utálják" a nőket.


Attól,hogy vmiben szexuálisan örömödet leled,még nem biztos,hogy szereted.


A heteró férfiaknak az a baja a nőkkel,hogy nem akarnak olyan könnyen szexelni.Pitizni kell a szexért,belemenni egy kapcsolatban,fegyverként használják a szexet.


Melegeknél bármikor találsz partnert szexre.

Vmiért a nők kevésbé nyitottak a szexre,hogy ennek biológiai vagy társadalmi okai vannak,az kérdéses.


A melegeknek nincs bajuk a nőkkel,mivel náluk a nők csak barátok,baráttal meg nem fogunk szexelni.


Amúgy szerintem a nők is hasonló módon vélekednek a szexről,csak náluk cikibb beismerni.Egymást k-rvázzák,stb.Ha nem vetted volna észre ez egy általános jelenség.És persze van kevés olyan férfi is,akit nem érdekel a nők élvezete,őket csak a saját kielégülésük érdeklik,ezek a soviniszták,na ők utálják a nőket,de attól szexre szívesen használják őket,de nem veszik őket emberszámba.

Talán a nők a terhesség veszélye miatt is félnek olyan nyitottak lenni a szexszel kapcsoltban.

2014. ápr. 9. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Kis ellentétet érzek a nők nagy többsége iránt. Nem szeretem, ha kavarnak. Leggyakrabban nem lehet megbízni a nőkben.

Találkoztam már olyannal, amelyik rátapadt egy meleg srácra, aki szinte mindenki szerint meleg (nekem coming outolt ;) - hogy ne jöjjek vele össze... Szánalmas viselkedése volt, a másik srác meg nagyon szakadt rajta, amikor meglátta, hogy milyen.


Amit még nem szeretek:

-Ha egy nő nőnek kezel egy meleg férfit. Engem párszor kértek meg arra, hogy menjek el az ominózus lánnyal a toilet-ig. Mint ahogy a lányok kísérik egymást. Egyből leállítottam, hogy maximum akkor, ha lány lennék. Kicsit megsértődött, de aztán megbékélt idővel.

-Ha úgy viselkednek velem, mint egy lánnyal. Pl megkérnek, hogy menjek el velük vásárolni, vagy valami ilyesmi. Párszor azt mondtam, hogy oké, mert nekem is kellett vennem valamit, de a legtöbbször lekapcsoltam őket.


De ezen kívül nincs nagy gondom velük ;) Általánosságban elmondható, hogy a női hormonháztartás egyensúlya érzékeny, és rendszeresen változó valami. Ezt tapasztalom is a lány barátaimnál :D Egy férfinak nincsenek menstruációs ciklusai. Szerencsére :D Meg azt sem szeretem, ha olyan sunyi módon kibeszélnek valakit.


Bezzeg egy férfi... Sokkal több olyan férfit ismerek, akivel meg lehet beszélni mindenfélét. Nem adják tovább. Tipikusan leülni egy pohár bor mellé, vagy egy erős feketét inni férfi dolog. Ami ott elhangzik, az nem megy tovább. De ez így természetes szerintem. Egy férfiban jobban meg tudok bízni, mint egy nőben. Viszont vannak olyan nők is, akik nagyon jó barátok tudnak lenni. Akik nem olyanok, mint a mai nőideál. Vagy leszbik, vagy szimplán csak liberálisabb felfogású, de erkölcsileg régi stílusú nők.


18F

2014. ápr. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Ezt én sem értettem sose,hogy pl a lányok miért gondolják,hogy egy meleg pasinak öröm a női wcbe menni,vagy a női öltözőben is mászkálhatunk?:D

De miért?:D

A többi nő nem tudja,hogy te meleg vagy,meg hát szerintem a nagy részüket akkor is zavarja,hogy bent vagy,ha meleg vagy akkor is:D

Ezek a lányok a meleg-sztereotípia elfogadói,ezeken a filmeken nőttek fel,azt hiszik,hogy a melegek nők:D

2014. ápr. 11. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
27%
Mondjuk jobb a sztereotípia-hívők, mint a rasszisták xd Szerintem mindkettő sugall valami intelligenciát.
2014. jún. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!