Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyes férfiak két nő-ócsárolás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyes férfiak két nő-ócsárolás között szoktak magukba is nézni és megvizsgálni, hátha ők sem olyan ártatlanok a párkeresésben, ha válogatásról van szó?

Figyelt kérdés
Szerintem nekik is pont olyan nagyok az elvárásaik és pont úgy válogatnak, mint ahogy azt a nőkről állítják (ha nem jobban). Erre ők már vajon rájöttek?
2014. febr. 15. 15:33
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
54%
Nincs igazad kérdező, én ugyanis csak átlagos, vagy az alatti lányoknál próbálkoztam mindig és az összes lekoptatott!!!
2014. febr. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
29%

Hiába jár a szád, a mai nők 99%-a egy kétszínű, álszent, pénzéhes szutyok.

Elég szétnézni az oldalon.

2014. febr. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
32%
2-es kikérem magamnak!
2014. febr. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
24%

"Hiába jár a szád, a mai nők 99%-a egy kétszínű, álszent, pénzéhes szutyok.

Elég szétnézni az oldalon."


Ment neked a zöld kéz! 100%-osan igazad van!

2014. febr. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:

Én sosem ócsárolom a nőket, kikérem magamnak! Gyakorlatilag anarchista feminista vagyok! Semmiféle előitéletem nincs, a nők okosak! Kivéve a szőkék.

[link]

2014. febr. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
72%
nem én tehetek arról, ha egy nő olyan pasihoz ragaszkodik, aki rendszeresen megveri és a mentőt is ki kell hívni. nem hiszem, hogy magamba kéne néznem.
2014. febr. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
73%
Tényleg minden férfi ilyen megkeseredett ezen az oldalon? Csak dobálom a hátasokat, attól amiket írnak, hogy a nők ilyenek, meg olyanok...ti jobbak vagytok? Csak a megkeseredettség mondatja ezt veletek. Miért kell általánosítani? Akkor ha engem megcsalnak ez azt jelenti, hogy minden férfi egy egoista, hűtlen szemétláda?
2014. febr. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
20%

"Csak a megkeseredettség mondatja ezt veletek."


vajon mitől keseredtünk meg? biztos az önértékelési zavarunktól, nem a lelketlen nőktől akiknek nem elég hogy kikosaraznak de törekszenek a maximális megalázásra is


nem mondom hogy minden nő egy sárkány van kivétel is

pl az SS be se volt mindenki náci csak 10000ből 9999

2014. febr. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
67%
Tehát akkor ezek a férfiak még nem utasítottak el nőt?
2014. febr. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
52%
Szakdolgozatot tudnák írni, hogy a nők 90%-a mekkora gané. Vajon miért van ezen az oldalon száz meg száz szűz vagy magányos pasi? Miért van tele a velvet és más oldalak, hogy tömve van a világ magányos pasikkal, mert a nők igényei az eget verik és 30 felett is csak kötik az ebet a karóhoz, akkor is ha egyedül halnak meg, mert senki sem jó az elvárásaiknak. A legrosszabb az, hogy a nők 90%-a érvelni sem tud, elintézi annyival, hogy pasikkal van a baj, mert a nők szentek. Minden kérdés végén az derül ki, hogy a feminizmus már annyira eluralkodott, hogy lassan ha csak annyit mondunk, hogy gonosz lányok, akkor börtön járna majd érte. Mert lehet ez is el fog jönni. Ha egy lány kap egy elutasítást egy pasitól, akkor az a pasi szívtelen, guillotin alá való, ha egy ronda pasi kap 100 at, akkor az természetes és nem picsogjon, tűrje férfi módjára a dolgokat. Valami nagyon el van cseszve.
2014. febr. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!