Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az Értelmiségiek, nem lehetnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az Értelmiségiek, nem lehetnek Homofóbok?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy én mindig is úgy láttam, hogy aki művelt, az nem bántja az embereket a szexuális irányúltsága miatt, elfogadóbbak a művelt emberek ilyen téren.

Valaki szerint, simán kitagadnák, akármilyen irigylésre méltó család sarja.. S azért is kérdezem, hogy aki értelmiségi, az hogy viszonyul pl. a homoszexualitáshoz?



2014. febr. 15. 16:07
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

10:


De nem fejted ki hogy mire gondolsz.


Ki az uszító? Ki a gyűlöletkeltő? Kit tekintesz te szapulónak?

2014. febr. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
84%

A 6-os válaszoló teljesen korrekt.


A homofóbok azok az élőlények, akik véres szájjal fröcsögik hogy dögöljetekmegbzik, illetve a bibliát lóbálva erősködnek, hogy ez természetellenes és kiirtandó, valamint akik betegségnek tekintik ezt.


Az értelmiségi az felsőfokú végzettséggel bíró személy, de ez az embertípus ma már sorozatgyártás alatt áll, ami a minőség rovására ment.


Az a véleményem, hogy az olyan emberek, akiknek a tájékozottsága, magánélete, világképe stabilitást ad anélkül, hogy gyűlölettel és félelemmel kelljen kipótolnia hiányosságait/egyensúlytalanságait (pl információszegénység) az nem lehet homofób. Viszont nem feltétlenül van diplomája sem

2014. febr. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 macintosh ***** válasza:
5%
8-as! Teljesen egyetértek veled, minden szavad arabyat ér, pedig nekem nincs 130-as IQ-m, bár sosem mértem :) csak szakmunkás vagyok, így teljesen látszik, hogy semmi köze az iskolázottságnak, ahhoz, hogy ki hogy áll a melegekhez. Ja és még a tetejébe még jobbikos is vagyok, így konzervatívabb is. Engem se mzavar addig egy meleg, amíg a szobában csinálják a dolgaikat és nem kell a gyerekemnek kényszerűen végignézni őket, miközben buzulnak. Ez mindenkinek a magánügye és tartsa is a négy fal között!!!
2014. febr. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Annyira szomorú, hogy ilyen témák felmerülnek!
2014. febr. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 moonlightsentinel ***** válasza:
macintosh őszintén, hányszor kellett a gyerekeidnek ezt elszenvednie, hogy arra kényszerült, hogy melegek szexelését végignézze?
2014. febr. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Szerintem szerinte a buzulásba a csókolózás is beletartozik.


Sőt tágabban értelmezve akár erre is gondolva mondhatja valaki, hogy buzulás:

[link]


[link]

2014. febr. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Ha az előzőek buzulás, akkor ezek mik?

Akkor ezeken miért szórakoznak az emberek olyan jól?


[link]

[link]

[link]

[link]

2014. febr. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Kedves Utolsó!


Azért ne feszegessük a normalitás határait!

2014. febr. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
A színészet és a komédia, nem egyenlő egy parafíliával. Ugyanis a travik 90 százalékban aberrált heterók, vagy biszexek.
2014. febr. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
54%

Az olyan,aki ilyet mond"Nem zavar,amíg a 4 fal között"

az valójában nem lehet értelmes ember.Ha azt állítod,hogy nem zavar a 4 fal között,akkor abból az következik,hogy van aki az is zavarna:D..Már pedig mások lakásába nem lát be senki,nincs joga hívatlanul belépni.De van aki szerint még másnak arra is joga van,hogy röntgenszemmel átnézzen a falon és kifejezze tetszését vagy nemtetszését.

Még jó,hogy az ember a saját lakásában nem mások kénye kedves szerint él.

Ilyet azok az embrek írnak,akik próbálnak toleránsak lenni,de olyan buták,mint a föld,fel sem tudják fogni mit jelent a tolerancia:)

2014. febr. 20. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!