Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudom, hogy igazán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom, hogy igazán szerelmes vagyok, és nem csak vágyat érzek valaki iránt?

Figyelt kérdés

Normális válaszokat kérek szépen!

Azért tettem fel a kérdést, mert már 1.5 éve szeretek egy foglalt férfit és nem tudom feledni őt.

Én határozottan úgy érzem hogy igazán szerelmes vagyok belé, de sok helyen azt lehet olvasni, hogy a be nem teljesült szerelmek lehetnek akár vágyak is, stb.


Mi erről a véleményetek?

24/L


2014. febr. 16. 13:05
 1/7 anonim ***** válasza:
hát másfél évet nem neveznék csak egy vágynak
2014. febr. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Attól függ, mennyire ismered az illetőt, mennyi időt töltötök együtt...
2014. febr. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kollegák voltunk 1 évig, így sok időt együtt voltunk. Fél éve már nem vagyunk kollegák, de az érzés mégsem múlt el egy kicsit sem. Kb. kéthetente beszélünk telefonon, kivel mi újság, ilyenek.
2014. febr. 16. 13:15
 4/7 anonim ***** válasza:
Kéthetente 1-1 pár peces, semmitmondó telefon, már több mint fél éve? Nem szerelmes vagy te, csak a hiúságodat piszkálja, hogy nem tudtad szétrobbantani azt a kapcsolatot, hiába kínálgattad a lehetőséget.
2014. febr. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A te szempontodból ugyanaz, nincs értelme szavakon lovagolni. A be nem teljesülés már viszont elég nagy akadály ennyi idő után, bármi álljon mögötte. Keress más célpontott!
2014. febr. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

:D

Nő létemre nem kínálgattam magam. Egyszer sem hívtam fel őt telefonon amióta ismerem, mindig ő keresett engem ... Lecsapni a telefont meg nem fogom neki mert szeretem őt, érdekel hogy mi van vele. És nyilvánvaló számomra is, hogy miattam biztosan nem fogja ott hagyni a barátnőjét, mert 1.5 év alatt már ott hagyta volna rég, ha érezne irántam valamit.

De persze kedves utolsó válaszoló, gondolom te magadból indultál ki és azért írtál ilyen választ. De szerencsére nem vagyunk egyformák ;)

2014. febr. 16. 13:23
 7/7 A kérdező kommentje:
Bocsánat, a 4. válaszolónak írtam a kommentet (13:18-nak)
2014. febr. 16. 13:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!