Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nők! Mit gondoltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Mit gondoltok arról, ha egy férfi az alapján méri fel, hogy mennyire vagytok igényesek, hogy azt nézi meg, hogy mennyire bőrkeményedéses a talpatok?

Figyelt kérdés

2014. febr. 18. 08:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Semmit.De az a férfi gondolkozzon el azon is,hogy a hölgy esetleg nem egy cicababa aki csak a pedikûrt-manikûrt ismeri,hanem kétlábbal jár a földön.

Igényes lehet az is aki nem egy elit réteget képvisel,csak kicsit másképp!

2014. febr. 18. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem feltétlen kell cicababának lenni ahhoz, hogy ápolt legyen a talpa.

Ha én odafigyelek magamra akkor tőle is elvárom.

2014. febr. 18. 08:56
 3/8 anonim ***** válasza:

Korrekt.:)

Természetesen itt igazad van.

No comment a továbbiakban.

2014. febr. 18. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon felszínesnek tartanám. Ápolt vagyok, a lábamat is ápolom, a bőrkeményedést is leszedem.

Viszont! Nem minden nap hibátlan a talpam, mivel nem állandóan azzal foglalkozom. Megcsinálom pár hetente, nyáron hetente, de ha közben nem olyan sima, abból nem csinálok ügyet.

Ha egy férfinek az a legfontosabb, hogy nekem minden másodpercben tökéletesen sima legyen a talpam, az nekem fura és felszínes.

2014. febr. 18. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Jó, de most akkor, ha mondjuk szex van akkor nem zavar?

Nem kötekedésképp mondom, csak kérdem.

2014. febr. 18. 09:46
 6/8 anonim ***** válasza:

Minden nap van szex, de nem mindennap izélgatom a bőrkeményedés a talpamon, és még a barátom sem mondta, hogy bármiben zavarná. Nem tudom, kinek milyen a lába, lehet, hogy nekem egyébként sem durva, ha nem csinálok vele semmit sem. Nem szokott olyan kirepedt lenni, csak nem olyan bababőrű sima mindig.

Egyébként szerintem a férfiaknak sokkal szárazabb és durvább szokott lenni a sarkuk, mint a nőknek.

2014. febr. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Jó, de én nem férfiakkal bújok ágyba :D

Egyébként kössz a választ :D

2014. febr. 18. 10:04
 8/8 anonim ***** válasza:

Ennyire zavar? Vagy valami nagyon durva lábú nővel volt rossz élményed?

Én még nem találkoztam olyan férfival, aki ha szexre kerül a sor, a talpamat vizsgálgatta volna, inkább a pun..-val voltak elfoglalva.

2014. febr. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!