Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz, hogy nem kaptam semmit a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, hogy nem kaptam semmit a barátomtól névnapomra?

Figyelt kérdés
felköszönte, de nem kaptam semmit, kicsit rosszul esik. mondjam el neki?
2014. febr. 19. 17:22
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
De most ha felköszöntött akkor nem tudom mi a gondod, ne legyél anyagias.
2014. febr. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
3-as válaszoló: miért mit írtam rosszul?
2014. febr. 19. 17:30
 13/26 anonim ***** válasza:
Én fel se köszöntenélek, mert nem szoktam ünnepelni, senkit se köszöntök.
2014. febr. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
A névnap majdhogynem jelentéktelen, én is csak a sajátomat tudom mikor van. Születésnap már fontosabb.
2014. febr. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Nálunk szokás és apa mindig hoz virágcsokrot a család bármely nő tagjának ha névnapja van. Barátaimtól is szoktam kapni valami kis csokit és én is adok. Nekem ez teljesen természetes. Ha annyira rosszul esett szólj neki, de csak finoman.
2014. febr. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

Mi nem is tartunk névnapokat, de ha úgy esik spontán megajándékozzuk egymást.

Legalább felköszöntött :) igazábból nem a tárgyi dolgok számítanak hanem az, hogy szeret és melletted van

2014. febr. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Engem is felköszöntött és nagyon örültem neki. Anyuéktól csokit kaptam. 3n is Zsuzsanna vagyok. :P
2014. febr. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy hány éves vagy, ha 12-13 elmúltál akkor az gáz, hogy ez rosszul esik neked...
2014. febr. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

örülj hogy felköszöntött


én semmit nem tartok sem magamnak sem másnak (névnap, születésnap, karácsony, húsvét, hanuka fax tudja)


mind mind fölös évforduló

2014. febr. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
17 vagyok gyerekek! csak kiváncsi voltam a véleményetekre :) egyébként nem vagyok Zsuzsanna
2014. febr. 19. 20:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!