Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet hatásosan leállítan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet hatásosan leállítani egy felnőtt embert, aki telefonon zaklat?

Figyelt kérdés

Nem tudom mi ütött az egyik ismerősömbe, de néhány hete naponta hívogatja a barátomat és olyanokat mond neki, hogy a hajam égnek áll. Így csalom, úgy vezetem félre, dobjon ki már végre, mert csak pár hét és úgyis az övé leszek, a karácsonyi ajándékot már ő veszi nekem, stb. stb.

Van, hogy kétszer-háromszor is hívja. Beugrattam az illetőt elég sikeresen, mert bizonyos dolgokat csak neki mondtam el (egyébként senki nem tud erről a dologról), amiket ő meg este visszamondott a barátomnak. Kb. a második hívástól tudjuk, hogy ő az. Eddig nem foglalkoztam vele túlzottan, egyszer kiakadtam, aztán vártam, hogy magától befejezze.

Egyszer próbáltam belőle normális hangnemben kiszedni, hogy ő volt, vagy legalábbis tudatni vele, hogy tudom. Ugyanúgy telefonálgatott tovább.

Egyik nap aztán olyat mondott, ami teljesen kiakasztott és tegnap nekiestem. Erre még ő volt felháborodva, hogy ezt nem tudom normálisan megkérdezni (próbáltam...) meg kiröhögött, hogy ezt csak mi találjuk ki. Adta az ártatlant, és belőlem akart hülyét csinálni.

Mondtam neki, hogy ha nem ő az, akkor megyünk a rendőrségre és ők majd kiderítik, ki az illető. Azt mondta menjek nyugodtan.

Persze nem igazán van időnk ilyen "hülyeségekre", de akkor mégis mit csináljak, hogy leálljon? Azt is mondta, hogy egyáltalán nem akar tőlem semmit. Ja, persze, hetekig meg ment a "fűzés" meg a hülyülés, folyton célozgatott, stb.

Kész röhej ez az egész. 33 éves férfinek ennyi esze lenne?

Tegnap nem telefonált, miután lehordtam, de az az érzésem, hogy ez sem fogja leállítani. Máskor is kihagyott már pár napot.

Még ő kezdett el fenyegetőzni, hogyha ebből bármi kellemetlensége származik, akkor megnézhetem magam. Aztán témát váltott, mintha mi sem történt volna.

Ezer és egy százalék, hogy ő csinálja, senki más nem lehet.

Ötletek?


2009. dec. 10. 11:58
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

1.SIM csere

2.Nyomd ki a telefont

2009. dec. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
jó megoldás lehet, ha felveszed és amint megismered,hogy ő az, azonnal leteszed. De ha hívószámkijelzős a teló, az is segíthet. Nem érdemes ügyet csinálni belőle, egyszerűen nem szabad meghallgatni. 1 szavát sem.
2009. dec. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Hát igen. Egy ideig még szórakoztatott is, mert akkora baromságokat mondott, hogy a plafon majdnem leszakadt. Hogy ezt meg azt csináltuk ma együtt, közben én meg otthon porszívóztam vagy éppen aludtam... De tudok én ngyon bunkó is lenni, ezt tegnap tapasztalhatta (meg is lepődött), és most ez a korszak jön. Ha ő így, akkor mi is így.:)
2009. dec. 10. 12:39
 14/21 anonim ***** válasza:

Szerintem meg ne légy bunkó sem.

A legjobb megoldás az, amit többen is javasoltak, mutass közönyt, lássa, hogy nem érdekel a "szórakozása" és tedd le a telefont amint tudod, hogy ő beszél.

Ha találkoztok akkor se ugorj neki, ne is említsd.

Engem is zaklattak már és csak úgy tudtam lerázni az illetőt, hogy ezt a taktikát alkalmaztam.

Az ilyen beteg emberek élvezik ha látják, hallják, hogy idegeskedsz, de ha teljesen közömbös maradsz, előbb-utóbb beleun és abbahagyja.

2009. dec. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

Igazatok lehet, hogy legyek közömbös. Általában teszek az emberek véleményére, de ha már hetek óta rib.ncnak állítanak be meg mindenféle baromságokat összebeszélnek rólam, hát azért az egy kicsit zavaró.

Engem sosem hív, csak a barátomat. Volt már, hogy visszaszólt neki, de csak párszor, mert elmondja a magáét és lecsapja. Pár másodperc az egész. Ideje sincs közbeszólni vagy letenni.:S

Na mindegy, majd lesz valami. Sajnos, ha éppen minden rendben lenne, mindig jön valami eszelős, aki jó poénnak tartja, ha másokat idegesíthet.

Inkább megyek és eszek valamit, nem fogok miatta lesoványodni.:)

Szép napot mindenkinek!

2009. dec. 10. 12:49
 16/21 anonim ***** válasza:
Szia ha nagyon zavaró cserélje le barátod a számot költséges,de lehet bejön szerintem is a kapcsolatotok egy ídő után megváltozna,de ha számmal vagy az nélkül,hív és gondoljátok,hogy ő nem kell felvenni,szerelmes beléd.és mivel nem kap meg ezért ténleg ugy gondollom,hogy neki nagyon rossz ezt lelkileg feldolgozni reméljük abbahagyja és ne menj a rendőrségre,mert szerelem miatt nem hiszem hogy elítélnék.Veled ellentétben én fordított helyzetben voltam,nem tudtam elengedni egy tiltott gyümölcsöt és bizony volt ugy,hogy megcsörgettem nehezen dolgoztam fel ma is tudom a számát és nem hívom mert nem akarom de hidd el nehéz,nem kívánom,hogy valamikor is ilyen helyzetbe legyél de még lehetsz és addig nem fogod megtudni,milyen érzés,mikor szenvedsz valaki miatt.
2009. dec. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Elég önelégültnek tűnsz nekem a szöveged alapján! Lehet nem véletlen, hogy ilyen reakciót váltottál ki egy felnőtt emberből.


Én azt javaslom, hogy amikor legközelebb találkozol vele, próbálj vele elbeszélgetni, hogy mi a baja és megértő lenni. Talán csak el szeretne valamit mondani, amit nem hallgattál meg és kénytelen másképp kifejezni magát. Nem lennék meglepődve, ha egy ponton egy szemétláda voltál vele és most ezért meg akar neked fizetni.

2009. dec. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

Nem vagyok önelégült.:) Semmi rosszat nem tettem vele, sőt. Segítettem a munkájában, filmeket hoztam neki, ha kérte, stb. Kedves voltam, de ha ezt félre is értette, nem így kéne kifejezni.

Beszélni nem lehet vele, se kedvesen, se máshogy. Egyből támad, hogy rágalmazom és mi járunk rosszul, ha ebből baja lesz.

2009. dec. 17. 10:20
 19/21 A kérdező kommentje:

Ja, és elmentünk a rendőrségre, kiderítették, hogy osztrák számról hívogat. Mondjuk ezt gondoltam, és ezért semmit nem tudnak csinálni, mert a teljes számot csak akkor adják ki az osztrákok, ha bűncselekmény történik. Nem tudom mire értették pontosan, megfenyeget vagy megver, mi nekik a bűncselekmény...

A számcsere egyébként azért felesleges, mert a barátom száma a munkájából kifolyólag fent van a neten, a google-n simán meg lehet találni, ha tudják a nevét. Szóval, az új számot is tudná pár napon belül.

Sokszor hívják hiatalos ügyben szám nélkül, így mindig fel kell vennie, de párszor már lecsapta, mikor meghallotta, hogy megint ő az.

Egy hete nem találkoztunk, erre tegnap azzal hívta fel, hogy még mindig kavarunk és úgyis szétválaszt minket. ???

Komolyan kezdek attól félni, hogy egyszer elborul az agya és csinál valamit... Mármint, nem a barátom, hanem ez az illető.:S

2009. dec. 17. 10:28
 20/21 A kérdező kommentje:
Jajj, kérlek... Csak nem jön nekem olyannal.
2009. dec. 17. 10:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!