Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet hatásosan leállítan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet hatásosan leállítani egy felnőtt embert, aki telefonon zaklat?

Figyelt kérdés

Nem tudom mi ütött az egyik ismerősömbe, de néhány hete naponta hívogatja a barátomat és olyanokat mond neki, hogy a hajam égnek áll. Így csalom, úgy vezetem félre, dobjon ki már végre, mert csak pár hét és úgyis az övé leszek, a karácsonyi ajándékot már ő veszi nekem, stb. stb.

Van, hogy kétszer-háromszor is hívja. Beugrattam az illetőt elég sikeresen, mert bizonyos dolgokat csak neki mondtam el (egyébként senki nem tud erről a dologról), amiket ő meg este visszamondott a barátomnak. Kb. a második hívástól tudjuk, hogy ő az. Eddig nem foglalkoztam vele túlzottan, egyszer kiakadtam, aztán vártam, hogy magától befejezze.

Egyszer próbáltam belőle normális hangnemben kiszedni, hogy ő volt, vagy legalábbis tudatni vele, hogy tudom. Ugyanúgy telefonálgatott tovább.

Egyik nap aztán olyat mondott, ami teljesen kiakasztott és tegnap nekiestem. Erre még ő volt felháborodva, hogy ezt nem tudom normálisan megkérdezni (próbáltam...) meg kiröhögött, hogy ezt csak mi találjuk ki. Adta az ártatlant, és belőlem akart hülyét csinálni.

Mondtam neki, hogy ha nem ő az, akkor megyünk a rendőrségre és ők majd kiderítik, ki az illető. Azt mondta menjek nyugodtan.

Persze nem igazán van időnk ilyen "hülyeségekre", de akkor mégis mit csináljak, hogy leálljon? Azt is mondta, hogy egyáltalán nem akar tőlem semmit. Ja, persze, hetekig meg ment a "fűzés" meg a hülyülés, folyton célozgatott, stb.

Kész röhej ez az egész. 33 éves férfinek ennyi esze lenne?

Tegnap nem telefonált, miután lehordtam, de az az érzésem, hogy ez sem fogja leállítani. Máskor is kihagyott már pár napot.

Még ő kezdett el fenyegetőzni, hogyha ebből bármi kellemetlensége származik, akkor megnézhetem magam. Aztán témát váltott, mintha mi sem történt volna.

Ezer és egy százalék, hogy ő csinálja, senki más nem lehet.

Ötletek?


2009. dec. 10. 11:58
1 2 3
 21/21 anonim válasza:

Ha nem foglalkoztál volna vele, vagy mindig kinyomod a telód amikor hív, már régen megunta volna és már nem lenne téma.

Szerintem Te is élvezed a helyzetet...

2009. dec. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!