Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nincs önbizalmam, kilehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs önbizalmam, kilehet ebböl valaha nöni?

Figyelt kérdés

Van rá okom hogy ilyen vagyok.


Mėg a szüleimtöl is durva megjegyzėseket kapok.


pszichológus tudna segiteni?



2014. febr. 22. 19:35
 1/9 szelepke ***** válasza:
Szerintem egy fogyókúra tudna a leginkább segíteni.
2014. febr. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szerintem nem vagyok kövėr.
2014. febr. 22. 19:38
 3/9 anonim ***** válasza:
én is az vagyok már vagy 8 éve... most 18 vagyok. Sok kritikát kaptam gyerekkoromba, meg szüleim miatt... Jártam rendszeresen is pszihológushoz de nem segített. Sportoltam, az javított a dolgon pár hónap alatt, Te is megpróbálhatod. Cseten ismerkedj lányokkal, úgy növelheted a lányoknál az önbizalmad.
2014. febr. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Sportolok, kėpzeld mėg izmos is vagyok.



De mėgis egy rohadėk vagyok

2014. febr. 22. 19:42
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a kulcs az (nekem az segített felépíteni), hogy meg kell találnod azokat az erős pontjaidat, amiket szeretsz magadban és azokra kell összpontosítanod. Mikor a tükörbe nézel, azokra gondolj, próbáld mellőzni, amit a szüleid mondanak, vagy mások: magadért élsz és ne más mondja meg milyen vagy: azt Te magad határozod meg, csak rajtad múlik. Ha ez saját elhatározás és erőfeszítések ellenére sem megy: keress szakembert. Sok sikert! :)
2014. febr. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Azzal sokra megyek ,ha kibėkülök önmagammal ,miközben mások nincsenek!


Köszi !igazán hasznos válasz volt.

2014. febr. 22. 19:50
 7/9 anonim ***** válasza:
Ki. Majd ha magadat kell eltartani, akkor választhatsz, hogy csöves leszel, vagy kiállsz magadért és dolgozol!
2014. febr. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Biztos tudna segíteni egy pszichológus, de 100%osan magabiztos ember nincs. Ha valaki tejesen magabiztosnak tűnik, annak két oka van: valóban az (ami nagyon nagyon ritka) vagy pedig megjátssza, hogy az. És hidd el, ha felveszed a magabiztos szerepet, sokkal könnyebben fogod magad is elfogadni. Én nagyon kis szerencsétlen voltam gimi első évében, aztán meguntam, hogy saját magamat korlátozom a balf-szságaimmal, így aztán eldöntöttem, hogy magabiztos leszek. És az lettem. Ma már teljes természetességgel árad belőlem. Ez nem azt jelenti, hogy bizonyos helyzetekben, bizonyos dolgok miatt nem vagyok bizonytalan. Dehogynem. Ez csak azt jelenti, hogy elegem lett abból, hogy az önbizalomhiányom miatt szalasszak el olyan lehetőségeket, amiket egyébként könnyűszerrel megvalósíthatnék, mert megvan hozzájuk a tehetségem, intelligenciám, tapasztalatom stb. A recept "játszd meg, amíg meg nem szerzed". A teljes önbizalomig hosszú az út, a legtöbb ember sose ér el a végérem de ha eldöntöd magadban, és minden helyzetben próbálod megjátszani, hogy magabiztos vagy, előbb utóbb az is leszel.
2014. febr. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

én asszem értem mi a probléma:

egy s e g g f e j vagy :)

mások próbálnak segíteni neked, te meg csak bunkóskodsz!

ezt mások nem nagyon mondják meg neked, csak leráznak, ezért nincsenek barátaid, és te ezért hiszed magadat önbizalomhiányosnak, amiatt pedíg az is lettél,

tehát próbálj meg egyszer kedves lenni! és akkor elmúlna a problémád :)

2014. febr. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!