Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék magányos ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék magányos ember helyett egyedülálló lenni?

Figyelt kérdés
Nagyon b*ssza a csőrömet a magány érzése. Megpróbáltam mindent megtenni, hogy egyedül is jó érezzem magamat, de úgy látszik a magány mindig megtalál. Hogyan tudnék váltani magányból, egyedülállóvá?
2014. febr. 22. 21:14
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

Na látod. :)

Körülöttem meg annyi párkapcsolatban élő van, meg valamelyik már meg is házasodott, én meg még csak egy szimpla párkapcsolatnak is örülnék, nem hogy házasságnak.

2014. febr. 22. 21:41
 12/26 anonim ***** válasza:
Tegyél érte! Bókolgass, ismerkedj, ne mutasd a siránkozást.
2014. febr. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
De nem mutattam ki eddig soha! Mindig belülről szenvedtem el mindent. Nem engedtem, hogy egyetlen könnycsepp is megjelenjen mikor szenvedek. Az élet eléggé kőszívűé tett engemet idáig. Az ismerkedés az meg inkább interneten folyik, mert élőben nem merek ismerkedni, inkább szeretek a tömegből eltűnni mert otthon érzem magam biztonságban.
2014. febr. 22. 21:47
 14/26 anonim ***** válasza:

Ahogy elnézem, nem vagy Te olyan értelmetlen gyerek.

Szerintem lenne esélyed a lányoknál, ha pozitívan közelítenéd meg a dolgokat. :)

2014. febr. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

Hát barátom te olyan vagy mint én!


Én rájöttem hogy egyedülállóként hosszú ideig nem lehet élni.

Én 18 éves korom után elvoltam mert elfogadtam hogy nem kellek a lányoknak, független attól hogy sok lány ismerősöm, barátom van, tehát én próbálkoztam meg minden.

De engem sem akart soha senki sem a barátjának.


De most nem ez a lényeg. Én egy ideig elvoltam, elfoglaltam magam meg minden, de ez csak rövid távon működik. Idővel előjött belőlem a magány hogy kell már egy lány aki őszintén szeret és ez egyre csak rosszabb lesz. Hiába próbálom elnyomni ezt magamba nem megy.

Persze ezt senki nem látja rajtam hogy ennyire szomorú vagyok, de valahogy nyomaszt a dolog hogy nincs senkim.

Sokan mondják már hogy egyszer mindenkinek eljön az ideje hogy boldog legyen, de nincs rá válasz hogy mikor.

Szóval tenni kell a dolgokért nincs mese. A magasság nem számít. Próbálkoztam már nálam magasabb csajokkal egynél lett is volna valami, de én hülye elszúrtam a dolgot.

De próbálj meg edzeni gyúrd ki magad vagy valami, én is elkezdtem mozogni, meg tenni ezekért.

persze idő kell rá de ki kell tartani.

2014. febr. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
Hát írásban jobban kommunikálok mint élőben. Sokszor hadarok, butaságokat beszélek/csinálok néha. Próbálok oda figyelni, hogy mit hogy csinálok de néha azért eléggé rossz ahogy rá gondolok, hogy "uhh... ezt talán nem kellett volna mondani/csinálni" és akkor ezen a dolgon rágódok jó ideig.
2014. febr. 22. 21:58
 17/26 A kérdező kommentje:
Értem én mit akarsz mondani utolsó, de én a "magam bőrében" akarom jól érezni magam. Nem azért akarom magam kigyúrni, hogy úgy jobban elfogadjanak a csajok mert az hülyeség. Én jól érzem magamat úgy ahogy vagyok. Ha az miatt nem kellek a nőknek mert nem vagyok edzett ill. kigyúrt hát akkor legyen. Szíve-joga mindenkinek eldönteni, hogy mi jön be neki.
2014. febr. 22. 22:02
 18/26 anonim ***** válasza:
Én is magányos voltam nagyon sokáig amíg meg nem találtam a szenvedélyemet, a festést és azóta csak egymáséi vagyunk:) keress valami hobbit!
2014. febr. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
Ezt öröm hallani, de ott a bibi, hogy engemet semmilyen(!) hobbi sem érdekel.
2014. febr. 22. 22:06
 20/26 anonim ***** válasza:
akkor uncsi vagy
2014. febr. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!