Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék magányos ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék magányos ember helyett egyedülálló lenni?

Figyelt kérdés
Nagyon b*ssza a csőrömet a magány érzése. Megpróbáltam mindent megtenni, hogy egyedül is jó érezzem magamat, de úgy látszik a magány mindig megtalál. Hogyan tudnék váltani magányból, egyedülállóvá?
2014. febr. 22. 21:14
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Ilyen egyszerű. Engemet nem érdekel, hogy unalmasnak tartanak vagy sem. Engemet csak az érdekel, hogy lehetnék egyedülálló.
2014. febr. 22. 22:08
 22/26 anonim ***** válasza:
úristen.. hogy lehet hogy semmi nem érdekel? Akkor elég unalmas lehet az életed..
2014. febr. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
Úgy lehet, ahogy olvastad. Itt ülök, és írom, hogy nincs olyan dolog ami érdekelne. Az meg, hogy unalmas... hát nézőpont kérdése. Én még nem panaszkodtam miatta.
2014. febr. 22. 22:21
 24/26 anonim ***** válasza:

Hát elég nehéz úgy bármit is tanácsolni, ha bezárkózol és azt mondod hogy semmi nem érdekel. Kompromisszumokat kell tennie mindenkinek, valamit valamiért. A sült galambot ne várd, mert sokan beleesünk ebbe a hibába, de rá kell jönnünk, hogy bizony tenni kell a dolgokért, ha valamit el akarunk érni. Ha te magad nem akarod, akkor senki nem fog téged kirángatni ebből az állapotból, hát még ha elutasító is vagy! Tényleg értelmes embernek tűnsz, a magasság pedig ne zavarjon, léteznek alacsonyabb lányok, és biztosan meg fogod találni azt az embert később aki boldoggá tesz, és akit te is ugyanúgy teszel boldoggá.

Ha gyúrni nem is akarsz... (és itt nem az atomkigyúrtra gondolok), akkor nem muszáj, de alapvetően az ember tenni szokott érte, hogy jobban nézzen ki (és ezt se értsd félre, nem tudom hogy nézel ki, lehet hogy tök jól)... szóval ismétlem magam, valamit valamiért.

Ha csak szimplán egyedülálló akarsz lenni, akkor pedig azt tanácsolom kezdj el csinálni valamit a szabadidődben. Lehet az valami sport, ami megtetszik, amire tudnál kicsi időt áldozni, vagy olvass, művelődj, szerezz sokféle területről sokféle ismeretet, járj utána annak ami érdekel, engedd szabadabbra a fantáziád. Menj utána annak amit érdemesnek tartasz arra, hogy foglalkozz vele.

És megint mondom: akarat. Ha nem akarod, magányos vénember leszel. Hidd el, nem a levegőbe beszélek, akard te is kicsit! Becsüld meg a barátaidat, és tölts el velük élőben is egy kis időt.

Jaj. Azt kívánom neked, hogy nyíljon meg előtted a világ!


20L

2014. febr. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a kedves szavakat és tanácsokat.

Barátaim nincsenek pont az miatt mert nem szeretem a tömeget, meg rossz tapasztalatok miatt is hagytam őket a picsbe, de mind1. Úgyis kifog derülni pár év múlva, hogy változott-e/változik-e valami velem kapcsolatban. Vagy az idő meg a tapasztalatok sarkalni fognak a változásra, vagy tényleg savanyú öregemberként fordulok fel.

2014. febr. 22. 22:31
 26/26 anonim ***** válasza:
Én is magányos vagyok, de mostmár nem tud érdekelni. Beveszek egy adag lesz*rom tablettát, és meg van oldva...
2014. febr. 24. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!