Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akinek volt szexbarátsága....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek volt szexbarátsága. Mennyi ideig tartott és miért lett vége?

Figyelt kérdés
2014. febr. 23. 18:56
1 2 3
 11/28 ASOT ***** válasza:

Na, most már kíváncsi vagyok.

Gondolom abból irányul a kérdésed is.

Szóval mi történt?

2014. febr. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:

Én is tudom a fordítottját, nem vagyok értelmifogyatékos, de azért köszönöm.


Meg azt is, hgy a válaszra csak egyvalaki tudott normális választ adni -.-

2014. febr. 23. 19:30
 13/28 A kérdező kommentje:
Nem attól van rossz kedvem, hanem valami teljesen mástól. A kérdést azért most tettem fel, mert most jutott eszembe, de már régebben is felakartam tenni.
2014. febr. 23. 19:33
 14/28 ASOT ***** válasza:

És hány éves vagy?

És neked miért lett vége ha vége lett, ha volt ilyen?

2014. febr. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:

4-es vagyok.

Kérdező. Az látszik, hogy nagyon rossz a kedved, de szerintem Asot is jó választ adott.

És ha azt vesszük én is csak az egyik oldalt írtam le.


De most már én is kíváncsi lennék a történetedre.

2014. febr. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:

3 hónapja tart, eddig 2szer szakítottunk.

Azért szakítottunk, mert elejétől kezdve többről szólt a dolog és mindkettőnknek van vesztenivalója.

2014. febr. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:

Már jól vagyok :)...tényleg nem ehhez kapcsolódik. Eltűnt a kutyám, de most hazajött.


Most benne vagyok egy ilyenben, 2 hónapja tart, heti 1X-i találkával. Ezelőtt is volt pár ilyenem de azokban nem volt semmi rendszeresség, csak ha kedvük tartotta akkor felhivtak havonta-2 havonta, aztán eltüntek mitn szürkeszamár. Csak kiváncsi vagyok, hogy meddig lehet húzni egy ilyen "Kapcsolatot" és általában mi miatt szokott vége lenni. Gondolom, hogy ha az egyik beleszeret a másikba...vagy ha az egyik szerelmes lesz egy harmadikba.

De ő nem akar kapcsolatot, senkitől, nem csak tőlem nem. Én megismertem volna, de ha nem, nem.

2014. febr. 23. 20:02
 18/28 ASOT ***** válasza:
És te beleszerettél ezek szerint?
2014. febr. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
Deédi :)
2014. febr. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:
Mik szerint ?:D nem, nem szerettem bele, csak birom meg kinezetre is bejon, de azert vannak hibái...nem is keves. En nekem nem eleg heti egy talalka ahhoz hogy szerelmes legyek, igazi randikra lenne szuksegem ehhez, nem csak szexre es egymas mellett döglésre...
2014. febr. 23. 20:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!