Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akinek volt szexbarátsága....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek volt szexbarátsága. Mennyi ideig tartott és miért lett vége?

Figyelt kérdés
2014. febr. 23. 18:56
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
És nem tart vissza ez a kapvsolat attol, hogy masokkal is ismerkedjek.Ha arrol van szo, ott hagyom siman egy normalis kapcsolatert, nem ragaszkodom hozzá de jobb vele, mintha inkabb egyejszakasokba bonyolodnek.
2014. febr. 23. 20:33
 22/28 ASOT ***** válasza:

aha...végül is akkor ez egy "többéjszakás" kaland?

lényeg h mindig ugyanaz az ember legyen?

Szóval amíg nem jön a herceg addig Shrek is megteszi?

2014. febr. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Tavasztól nyár végéig. Bepasizott komoly kapcsolatra. Nem bánom (sem azt hogy volt, sem hogy így lett vége, mert ráfért egy stabil kapcsolat), kellemes emlék volt :).
2014. febr. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:

Azért nem Shrek :)... Ha ő is úgy állna hozzá, akkor bármi lehetne, de így nem tudom megismerni ezért nem érzek semmit iránta...


Tavasztól nyár végéig ? Fél évem keresztül, hogy nem akar egyikőtök se semmit a másiktól ? Mert most oké én se érzek semmit és úgy gondolom, hogy én most jó sokáig birnám ezt a dolgot...De azért fél év ?...Tényleg ő se meg te se?

2014. febr. 24. 01:26
 25/28 anonim ***** válasza:
Igen. Mondjuk volt közben egy kisebb szünet.
2014. febr. 24. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
Mennyi az a kisebb?
2014. febr. 24. 01:32
 27/28 anonim válasza:
nekem volt, és van is még. szerintem a szexbarátság az nem olyan dolog, aminek vége lehet.. olyan mint 1 sima barátság, pl haveroddal vagy akármi, csak ellentétes nemű, és ha kedvetek támad, összejártok kicsit alkotgatni:D.
2014. aug. 31. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:
jelenleg én is benne vagyok egy ilyenben nálunk most majdnem egy hónapja tart fogalmam sincs meddig fogjuk húzni de én kiélvezem amíg tart,tegye ezt mindenki!:D
2014. szept. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!