Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagy döntés előtt állok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy döntés előtt állok, belemenjek?

Figyelt kérdés

külön szeretnénk lenni a barátnőmmel a családjainktól, de egy vagyon az albérlet.


Jött egy lehetőség, a barátnőm anyjának a házában (a tulajdonosok a gyerekek, de az anyja a haszonélvező) adott egy üres terület, kb 20 négyzetméter, oda szeretnénk egy garzont, hogy elvonulhassunk. Pont ez a hangsúly. Az elvonulás, az, hogy külön.


Az anyja leszarta ezt a területet egészen eddig egyébként, de most kezd mindenbe belepofázni, segít is persze, de bele is pofázik sőt, már veszekedések is voltak, hogy miért pakoltunk át pl néhány téglát az ajtó alatt.


Nos vettünk már oda 60 ezerért egy kandallókályhát, és most fog jönni hó végén egy 70 ezres komoly üveg bejárati ajtó. Én fogom az ajtót kifizetni és kicsit (nem kicsit) aggaszt, hogy minden szögbeverésnél odajön a barátnőm anyja b....gatni minket.


Bízzak a barátnőmben, hogy ha végre nagy nehezen meglesz ez az egész, a mienk lesz a terület, vagy sosem lesz ennek vége? Elég sok dolgunk van még ott, vízvezetékekek, villany, csatorna, bútorok, a kertet is szeretnénk rendbe vágni.


Annyira egy hálátlan az anyja, nagyon sok szemetet pakoltunk el és legutóbb is csak azt kaptam a pofámba, hogy azért tesszük odébb, hogy még nehezebb legyen kidobni? 10 éve ott áll.


Nem akarom magam megnyomorítani, de még mindig jobb lehet mint az albérlet...


2014. febr. 26. 01:08
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
Utolsó, elhiszem, mondjuk ez az egész függ attól is milyen munkám lesz, stb. Azért mégis rengeteg család él békében nyugalomban, csak egyharmada végződik válással.
2014. febr. 26. 01:56
 22/30 A kérdező kommentje:
Utolsó, az még a vicc, hogy nálunk is detto ez a helyzet, ajtót kell ugye venni, meg a festést, födémet, betont rendbehozni, a bútorokat már meg lehet oldani bármiből ha kreatív az ember.
2014. febr. 26. 01:58
 23/30 A kérdező kommentje:

De az anyja olyan szinten kiakad mindenért mintha sajátjának tekintené azt a területet. Egyenlőre csak egy kályhát vettünk bele, ez sem volt olcsó, de úgy néz ki sajnos ha mégis másfele megyünk, az kidobott pénz volt. (60e)

Szóval az anyós baromira nem adta át a lányának a területet, felügyeli nagyon, hogy mit hogyan csinálunk ott, nehogy gondolom pár év múlva szar legyen neki....

2014. febr. 26. 01:59
 24/30 anonim ***** válasza:

Csak azért írtam tanácsot, mert magaménak éreztem a sztorit!

Te döntésed, ha úgy érzed, bele mersz ugrani egy ilyen projektbe és nem erőn felül vállalod, a legjobb szerencsét kívánom Neked/Nektek!

Én nagyon fiatalon tapasztaltam meg ezt a pofára esést sajnos!

2014. febr. 26. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:
Én is nagyon fiatal vagyok :D 22. és nem, nem szoktam poénból ide írkálni, nagyon nem vagyok benne biztos, sőt, inkább meggyőzést várnék a mégis igen fele, de nincsenek rá érvek, max az, hogy az albérlet is ugyanilyen pénzkidobás...
2014. febr. 26. 02:01
 26/30 anonim ***** válasza:

Király :D

22/L

2014. febr. 26. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:
És te amúgy hogyan oldottad meg az újrakezdést?
2014. febr. 26. 02:03
 28/30 A kérdező kommentje:
Én összekaparnék 1-2 milliót, ennyiért már lehet venni vidéken házat, nyaralót. Ez volna a legjobb.
2014. febr. 26. 02:03
 29/30 anonim ***** válasza:

Összepakoltam,eljöttem. Anyuék egy ideig befogadnak, most itt vagyok kénytelen élni. Mai napig aktív munkakereső vagyok, amint van pénzem, azt félrerakosgatom. Nem könnyű. Én messzire költöztem otthontól, amim ott volt azt el kellett vágnom, főleg a távolság miatt. Így a fedél és meleg ételen kívül a semmibe jöttem vissza. Sulit is félbe hagytam, egyetemre kezdem járni, megvolt fél évem, mielőtt összeköltöztünk.

Mindig fel a fejjel, és amúgy is az ember a legnagyobb állat, mindent képes elviselni! :)

2014. febr. 26. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
+ sajnos nem lehet ennyiért se nyaralót venni, se téliesített kis nyaralót. Éjjel-nappal bújok minden olyan weboldalt, ami akár csak egy eladó/kiadó otthont tartalmaz!
2014. febr. 26. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!