Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan szerezzunk meg egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzunk meg egy meno 30-as ferfit?

Figyelt kérdés
Mire buknak?

2014. febr. 26. 18:37
 1/9 anonim ***** válasza:
68%
Jó mell, jó segg, szép alak, szép arc.
2014. febr. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%
Szerezzünk??? Két szövetkező barátnők vagytok írjatok egy bemutatkozó es részletes elképzeléseket tartalmazó üzenetet :D
2014. febr. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem elsősorban a menő férfit kéne látni benne,és rögtön piedesztálra emelni,hanem az embert.Első lépés,hogy oda merj menni hozzá és tudj vele kommunikálni,ezt azonban nem lehet tanulni.Inkább önts lelket magadba,és szedd össze magad,így majd ösztönösen jön.Ha már meg merted szólítani,és mertél vele beszélgetni,a baráti gesztusok után jöhet a flört,aztán a többi.Úgy működik ez,mint bármelyik pasinál.Megadod neki a biztatást,hogy aztán ő vadászhasson rád.
2014. febr. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
62%
Mi számít menőnek ? A jó autó ,kigyúrt test stb ... Akkor te sem érdekből szeretnél menő 30-as férfit ugye !? -.-
2014. febr. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Hogy te milyen okos vagy 3-as. Korod?

Mintha a fejemben olvastál volna. Én is így vagyok most, barátkozáson, beszélgetésen, flörtön túl vagyunk. Mostanában jön majd a biztatás, aztán meglátjuk él-e vele, vagy nem.

2014. febr. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Attól függ,hogy Te milyen tulajdonságokat tartasz menőnek. Milyen személyiségűt. Ez alapján könnyebb lenne válaszolni,mert ugye én még mindíg azt mondom,hogy nem vagyunk egyformák. Ebből kifolyólag a megszerzési taktika is más.
2014. febr. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
legyél szép és okos.
2014. febr. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mid van? Mit tudsz nyújtani cserébe? Az nem válasz, hogy "magamat".
2014. febr. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én pl. arra "buknék", ami neked nincsen!!

(IQ-ra)

2014. febr. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!