Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » "Szerezz magadnak olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Szerezz magadnak olyan férfit, aki már elkelt. Igazi férfiak, igazi kihívás. Próbáld ki. " Ki mit gondol erről?

Figyelt kérdés

Egy társkereső hirdeti magát így

" Magyarország első, kapcsolatban élőknek szánt diszkrét társkeresője!"


Csak én érzem, hogy ez már túl megy minden határon?? Ennyire prűd lennék??


2013. nov. 5. 21:08
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
75%
Ez brutál, undorító! Teljesen felháborító! Én az ilyet betíltanám. De te hogyan találtál rá?
2013. nov. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
90%
Hirdetik mindenhol azt a szart, nekem is kidobta pedig nem keresem.
2013. nov. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 A kérdező kommentje:
facebookon hirdeti magát.
2013. nov. 5. 21:14
 4/40 anonim ***** válasza:
65%
Nagyon gusztustalan!! Ember mar a sajat parjaban/hazastarsaban sem bizhat vagy hogy van ez??
2013. nov. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
93%
undorító vagy sem, megélnek belőle. Sajnos.
2013. nov. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
72%
Jézusom. Ennél vajon mi van lejjebb?
2013. nov. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 A kérdező kommentje:
Ezek szerint nem csak én vagyok ezen kiakadva. Egyszerűen nem értem, hogy kinek van erre igénye?? Miért kell még jobban biztatni az embereket arra, hogy eltiporjanak, tönkretegyenek másokat??
2013. nov. 5. 21:17
 8/40 anonim ***** válasza:
86%

Kit tesznek tönkre, akik innen szereznek férfit vagy nőt maguknak?

Ide már eleve házas emberek regisztrálnak, és bizony nem az fogja tönkretenni a házasságukat, aki kiválasztja őket. Tönkre van az már, ha eszébe jut ilyen oldalon hirdetni magát :(

2013. nov. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 A kérdező kommentje:

ma 21:20

Igazad van.

De!

Szerintem vannak olyan emberek akik bár kipróbálna szívesen más nőt /férfit, de valami mindig meggátolja őket, hogy megcsalják a társukat. Pl: Nem mernek ismerkedni, nem mernek konkrétan szeretők lenni, félnek a lebukástól, képtelenek másokkal bensőségesen kommunikálni.. Sok minden van ami visszatartja őket, és így végül is elboldogulnak a házasok..

2013. nov. 5. 21:23
 10/40 anonim ***** válasza:
73%
Ezt én is olvastam, és kissé lefordultam székről, pedig fiatal vagyok és elég szabadfelfogású.
2013. nov. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!