Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen érzés szerelmesnek lenni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés szerelmesnek lenni?

Figyelt kérdés
2009. dec. 12. 10:27
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
58%

Nagyon jó sztem . Van egy csaj aki nekem is tetszik de

Olyan nehéz neki elmondani mindig a közelébe akarsz lenni. Am

volt egy csajom de nem éreztem iránta semmit viszont

Most csak rá gondolok és nem megy ki a fejemből.. :(

Kérdező ne legyél szerelmes xD csak ha a csaj is szeret XDD

2013. okt. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim válasza:
100%

Ha viszontszeretnek akkor nagyon jó! Sőt! Több mint jó: csodálatos.

Ha nem szeretnek viszont, akkor borzalmas! :(

2014. febr. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 szandi20001016 válasza:
86%

Mindenki lesz 1x szerelmes.

A szerelem olyan erzes amit nem tudsz elmondani csodalatos dolog mindig o jar az eszedbe.

Akkor vagy igazan szerelmes ha nagyon hianyzik az az ember akibe szerelmes vagy es csak ra gondolsz egesz nap minden egyes percben nem tudod elfelejteni.

2015. okt. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 SIDLER22 ***** válasza:
8 és 9 évesen voltam először szerelmes. Viszonzott volt és ha a fizikális dolgokat kérdeznéd. Amikor megláttam éreztem hogy a szívem nem bír magával és nem bírtam levenni róla a szemem. A gondolataimban meg nem telt el úgy egy nap hogy legalább fél órát ne gondoltam volna rá. Mindig rendíthetetlenül boldog voltam. Aztán egyszer csak nem akart velem találkozni. 1 éven át 1 héten minimum 1-szer sírtam a fürdőben. Aztán jött egy 4 éven át tartó viszonzatlan szerelem. Próbáltam magam meggyőzni a negatív oldalairól hogy milyen egy... de nem tudtam szabadulni a gondolatától. Majd amikor kijártuk a 8.-at és mindenki szétoszolt, már nem láttam naponta és egyszerűen elfelejtettem.
2016. júl. 29. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
Kifog ugrani a szíved a helyéről, csak rá fogsz gondolni és, ha van barátja öngyilkos akarsz lenni.
2017. júl. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!