Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen érzés szerelmesnek lenni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés szerelmesnek lenni?

Figyelt kérdés
2009. dec. 12. 10:27
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
100%
Csodás érzés az első néhány nap de ha nem kapsz viszonzást olyan mintha egy tengeren sodródnál céltalaul és ilyenkor ez a csódás érzés ritka de akkor mennyei mint egy üveg hideg víz a sivtagban.
2009. dec. 28. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
100%

Kontrollvesztett, hülye állapot. kiforgat saját magadból, megőrülsz. úgy viselkedsz mint egy idióta, igen én most ilyen vagyok, beleremegek levegő után kapok, ha meglátom, ő a mindenem.. és ezt kis híján bevallottam neki a múltkor... úgy képzeld al, hogy 2 havi munkám veszett oda.. mindenáron leplezni akartam ezt előtte.. de nem sikerült. és ő nem szeret úgy ahogy én ŐT!!:( szeret, de nem szerelmes. én meg az vagyok, és tönkretesz.

(egy lány)

2010. jan. 18. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
100%
Maga a szerelem jó dolog, de gondolj bele hogy egyszer mindennek vége. Mert mindenek, ha nem egy másik lány miat, ha nem távolság miat vagy a másik érzelme elmulik akkor a halál miat. De mindnekép vége lessz egyszer. és amennyire boldog voltál vele, többszöröse lesz a fájdalom amit átélsz akkor. Soha ne legyél szerelmes, mindneki mondja hogy a szerelem milyne jó dolog, de a fájdalom sokkal továbbtart.. lehet boldog leszel 2 hónapog, v évekig, de a fájdalom, az üreség a hiányérzet, sokal tovább fog tartani. :( Hogy igazán szerelmes voltál, csak akkor fogsz rájönni ha már elveszited:(
2010. máj. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
100%

Szeretsz?

-Ez bonyolul...Néha hiányzol és nem bírom, ha nem vagy velem. Szükségem van a jelenlétedre, még ha nem is nézek rád. Néha ellöklek, mert félek. Megijedek tőled, pedig nem bántasz. Néha futnék veled akármeddig, akárhova, csakhogy együtt lehessünk. Néha úgy érzem, nem jó, ha itt vagy, vagy nézel, mert elvársz dolgokat és lehet, hogy nem tudom megtenni. A szívem megszakad, ha mással látlak, de nem szólok egyetlen szót sem, csak elsétálok. Nem tudok soha haragudni rád úgy igazán, pedig lehet olyat tettél, amiért másnak már nem jutna a bocsánatomból. Néha, ha rád gondolok, sírok, néha nevetek, néha ordítok, aztán megint ott a mosoly az arcomon. Lehetne egyszerű, de nem...

- Akkor most szeretsz?

- Azthiszem...

2010. máj. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
73%

Hogy szerelmes vagy-e akkor tuod meg hogyha elveszited, és ha ezt érzed akkor az szerelem:


Kezdem megérteni amit eddig nem akartam.. Elmúlik minden..eloson halkan. Az öröklét téves..és ez az élet. Sohasem bírtam elhinni,hogy mindíg szeretni fogsz... De hittem..amit érzünk különleges..nem történhet semmi rossz. Most úgy érzem, el hagysz majd egyszer.. De ez kétséges..nem lehet!ilyen érzéseket az ember nem feled. Tudtam..és tudom,hogy van szebb..egy jobb..egy másik.. De hittem,hogy szived szorít..és tőllem el nem válik. Az elején mindennél erősebbnek éreztem.. De túl szép volt..tévedtem. Nem létezik az örök..tökéletes szerelem.. csak a csalódás..a változás..hamis érzelem. Nem fogom már elhinni..sem neked..sem másnak.. hogy én vagyok az igazi..hogy nem adsz senki másnak. Azt végképp nem hiszem ,hogy örökké így lesz... hisz ez már nem mese..ez az élet,melyben élek! Megszeretsz valakit és karodba zárod.. Kölcsönös a szerelmetek..hisz te úgy imádod.. De múlik az idő..és választottad szive távozik.. Azt hiszed a te hibád..de nem, az idő változik. Nem akar már..nem csókol..nem szeret.. Ezzel darabokra zúzza a lelkedet,de hiszed..ez nem végleges. Hiszen szerelmes szavai még szívedben égnek.. Bódító csókjai lelkedben élnek. Édes hangja törte át a csendet..senki sem látott nála szebbnek. Még kitartasz..szíved visszaszökik.. Majd kapsz egy "pofont"és leleked összetörik. Akkor már nem vígasztal senki..érzed ,hogy vége... Nem érzed a szerelmét,de még harcolsz érte. Ő folyton csak bánt..,s mi fáj neked ,nem érti... Nem tartoztok össze..szíved ezt érzi. Elmúlt a mindent elsöprő végzetes szerelem.. Válni kell,csak ez marad..belegondolsz..és szived megszakad. De véget ért..nincs már semmi, ami összeköt.. Rádöbbensz ,milyen az élet..felébredsz,mert álmod itt ért véget! A könnyeket, melyek szemedből hullnak..nem érti senki.. Mert tudod..nálad jobban senki sem fogja majd szeretni. Vele álmodsz ezentúl minden éjszakán... Bezárul a szived..és nem léphet be senki ez után.



Mert nem csak a felhőtlen boldogságot hibják szerelemnek hanem az útána leő fájdalmat. És ez méginkább szerelem. Hiszen ez nem akkor van amikor fizikailag vagy lellkileg a közeledbe van a sráv/vagy lány hanem amikor nincs veled akkor is érzed. Szüntelen az üresséég van a szívedbe és olyna dolgokat megteszel amit soha nem tennél. Megalázkodsz Vársz, remélsz.. Ez a szerelem! Nem olyna mint a mesékben. A rózsaszin köt szimplán csak kötödés, vagy a fizikai vonzalom de nem szerelem. Ha nincs és akkor érzed a hiányt ami fáj, na akkor beszélhetsz szerelemről.


Én 1x voltma az. most ápr 12-én 1 éve h elhagyot, azota ugyna azt érzem amikor kimondta h vége.. szerelmes vagyok:S 17/L

2010. máj. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
89%

szeretlek. szeretem a borzos hajad, a magas homlokod, a fény csillanását a szemedben. a mosolyod, az apró ráncokat a szemednél és a szádnál. szeretem, ahogy magas alakod felém sétál a világosságban, vagy a sötétben. szeretem hogy az vagy, aki. akkor is szeretnélek, ha nem ilyen lennél, hanem másmilyen, csak azért, mert TE vagy. minden mozdulatod, lélegzeted engem is éltet. ha mást szeretnél, bár belehalnék, de jól esne látni a szerelmes ragyogást, ami belőled sugárzik. a gyengédséged, amit a másik iránt tanúsítol. az öleléseket, a csókokat, hogy mennnyire elvarázsol téged ez az áldott-átkozott érzés.


amíg te vagy, nekem is van miért lennem. ha csak mi ketten lennék, minden más eltűnne, semmi nem hiányozna; ha csak te tűnnél el, elveszteném veled a világot. akkor is szeretlek, ha te nem tudod, nem akarod tudni, vagy nem szeretsz viszont. de ne félj. nem erőltetem rád magam. végigkísérem majd az életed; de nem fogod észrevenni, hogy ott vagyok. soha.

2010. máj. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
77%

ritkaszar!!! borzalmas érzés!!! kerüld!

persze jónak látszik, de aztán rájössz, h most már oda az ítélőképességed, a jó híred (feltételezve, hogy hülyét csinálsz magadból, ami ilyenkor megesik), a döntéseid joga...

2010. aug. 14. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim válasza:
75%

Felhőtlen, tökéletes, leírhatatlan érzés. De csak akkor, ha semmi nem áll közétek. Na meg ha viszonozzák.. =)

15/L

2010. aug. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim válasza:
100%
a szerelem szerintem olyan érzés hogy akit szeretsz : mindig vele akasrz lenni , ha látod akaratlanul is hozá akasrz érni vagy át öllni, nem a külsösége miatt szereted ,és figyelemben tartod amit ö szeretne .
2010. okt. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
100%

ezt az érzést lehetetlen megfogalmazni, van akinek édes, mint a méz mert van kit szeretni szívből és van akinek olyan mint a méreg mert ha csalódás ér vagy nem mered neki megmondani mit érzel mar és csíp



Én most őszintén a kettőt érzem egyben én szeretem ezt az érzést mert jó érezni hogy van lelkem mert vagy kellemes érzés a szívnek mint mondtam vagy szörnyű és gyötrő érzés

2012. jún. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!