Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennyire reménytelen eset...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire reménytelen eset vagyok? Sosem lesz párkapcsolatom? L

Figyelt kérdés
Lassan töltöm a 21et, de közöm még nem volt fiúhoz. Se csók, se semmi. Volt már hogy flörtölgettem pár sráccal, de nem jött össze végül. Nem vagyok ronda, mielőtt még ezzel jönne bárki. Csak egyszerűen néha nincs elég önbizalmam, vagy nem tudom mi lehet a probléma. :/ Valami tanács? 20/L

2014. febr. 28. 22:30
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Képet kérünk!
2014. febr. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Én 22 éves koromig ugyanígy voltam ezzel.Ráadásul elkezdtem rágörcsölni és depressziós lettem.

Aztán rájöttem,h ez baromira nem járható út,és úgy döntöttem,h s#arok az egészbe bele...nem fogok görcsölni ezen.És megtalált a nagy ő! :) Azóta is együtt vagyunk!

Szval fel a fejjel,ismerkedj,légy nyitott és pozitív,aztán úgyis megtalál a nagy szerelem!

2014. febr. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Nincs egy kép rólad? Nem értem miért nem sikerült még senkit sem találni.
2014. febr. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Képre én is kíváncsi volnék.
2014. febr. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
75%

Csatlakozom a képet kérők táborához... Viszont kétlem hogy küldenél...


Azt nem értem, hogy miért is kéne neked kezdeményezni és miért kell, hogy egy lánynak legyen önbizalma? Én csak ezt nem értem. Mintha 20/F-et akartál volna írni 20/L helyett. A mi dolgunk, hogy kezdeményezzünk és nem a tiétek. Nektek csak a lehetőséget kell megadni és várni.

2014. febr. 28. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Olyan lehetőség nem érdekel, hogy egy hasonló korú és helyzetű sráccal találkoznál és bevezetnétek egymást a csók rejtelmeibe? Jól érezni magad mint barátnő a barátjával? Személy szerint nagyon szeretnék közelebbi kapcsolatot egy lánnyal... még ha az a csók nagyon rossz is lesz, legalább van honnan fejlődni és megtudhatjuk milyen, nem csak a 15 évesek leírásából (akik már rég túlvannak rajta) következtethetünk az első csók milyenségére.
2014. febr. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
Ha gondolod, nekem is küldhetsz képet :)
2014. márc. 1. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen így voltam én is!! De ne ess bele abba a hibába, amibe én anno. Tepert utánam egy srác, aki nem is tetszett igazán, elvoltunk, randizgattunk, jó volt, de nem volt meg a plusz. De mégis összejöttem vele, h legyen már 22 évesen egy kapcsolatom végre. Kár volt. Mondjuk rossz tapasztalatot bőven szereztem és az is tapasztalat.:D

Sztem önbizalom hiány miatt van. Egy a lényeg, ha csak vársz és nem nyitsz picit, nem lesz semmi! Manapság nem fognak leszólítani az utcán vagy a buszon. :)

2014. márc. 1. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagy reménytelen eset. Minden lány találhat magának valakit. Ellenben én férfiként annyira rettenetesen ocsmány külsővel vagyok megátkozva, hogy nekem aztán tényleg soha nem lesz senkim. 27 évesen még csak randim sem volt.
2014. márc. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Néha kicsit megnyugtat h nem csak én vagyok ilyen "nyomorult" de azért annyira nem... :D Nem tudom h mennyire más a fiú illetve a lány viszonylat de talán nem annyira. (annyian írták itt a képet h én is kíváncsi lettem, szóval ha nem akarod közkincsé tenni max privátba... :D)
2014. márc. 2. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!