Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ugye igazam van, hogy nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye igazam van, hogy nincs fiú lány barátság?

Figyelt kérdés

A barátnőm mindig pasikkal mászkál és eléggé idegesít és már mondtam neki de őőőőő mindig azt mondja csak barátok..

Pfff

Ilyen nincs nekem sincs lány barátom mert azzal tuti basznék...


2014. márc. 3. 23:35
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom öcsi, nincs igazad. Remélem kielégítő választ kaptál, mehetsz aludni, lövik a pizsit.
2014. márc. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Van. Nem mindenki ébreszt benned szerelmet vagy vágyat, ettől függetlenül még remekül egymásra találhattok, lehet rokonszenves és fontossá válhat, mint barát.
2014. márc. 3. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 Mátranováki Fényevő ***** válasza:
100%

A többieknek igaza van. Ha nem a farkával nézi a nőket az ember, rá lehet jönni, hogy de, létezik fiú és lány illetőleg férfi és nő közt barátság, néha mélyebb is, mint az azonos neműek közt.

És nem, nem kell hozzá melegnek lenni egyik félnek sem, sőt, még csak kapcsolatban se. Elég, ha megvan a kellő szintű, nem is tudom, minek nevezzem.. Értelem, érzelmi intelligencia..? Hívd, aminek akarod.


Bár fogalmam sincs, minek írom ezt le, mikor úgyis jön a szokásos, hogy neked van igazad és igenis, hogy ilyen nincs, mert tuti félrekefél, stb..

2014. márc. 3. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

nincs igazad


"Ilyen nincs nekem sincs lány barátom mert azzal tuti basznék..."

ezért nincsenek más nemű barátaid bár a stílusodból ítélve szerintem semmilyen sincs


csak a bizonytalan férfiak tojnak ilyentől

téged ez a veszély sem fenyeget hisz 14-16 évesen még fiúnak is erős túlzással neveznélek csak

idióta vagy ennyi

2014. márc. 4. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
4 És mi van akkor ha nem?:D Akkor buktád?:D
2014. márc. 4. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 Noydra ***** válasza:

Aki magából indul ki...

Féltékeny vagy, gyökér? :D

2014. márc. 4. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
0%

én se hiszek benne :D nem "barátkozok" lányokkal barátom csak férfi lehet igazán.Az úgy nevezett lány "barátaim" futó vagy teljes kapcsolatok hagyatékai, akikkel dugtunk,vagy olyan nők akikkel dugnák.És élőben ezen rajta is lennék hogy összejöjjön,minden elé helyezve.


ja igen van lány "barátom", ő az akit én nem dugnák meg viszont ő szívesen nálam aludna,és nem a filmet nézni :D na ez mindig így van kivétel nélkül.


amúgy meg ha egy csajjal dugtál,akkor igazán barátod(vagy ellenséged).én azt érzem egy nő akkor lehet igazán barátja egy férfinak ha dugtak :D exeim többnyire jó barátaim.Viszont ittasan veszélyessé válhatunk egymásra...De ők azok akik ismernek már azért.

ÉS ez egy kapcsolat alapja,a kőkemény szex mert ,puhítja a lelket és hidat épít a szakadék közé..:D

de munkahelyen,suliban simán lehet barátság,vagy ha szükség hozza.de az nem az..


tiszta tudomány estére.

2014. márc. 4. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Úgy látom a probléma nem akörül forog, hogy kit dugnátok vagy sem, hanem, hogy nem tudjátok, mi a barátság.
2014. márc. 4. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
2014. márc. 4. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

te akkora egy kib*szott tapló vagy hogy nem igaz

és az ilyeneknek van barátnője...

bezzeg ha valaki normális, az le van szarva :/ mindig az ilyen tuskókra buknak a lányok

2014. márc. 4. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!