Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ugye igazam van, hogy nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye igazam van, hogy nincs fiú lány barátság?

Figyelt kérdés

A barátnőm mindig pasikkal mászkál és eléggé idegesít és már mondtam neki de őőőőő mindig azt mondja csak barátok..

Pfff

Ilyen nincs nekem sincs lány barátom mert azzal tuti basznék...


2014. márc. 3. 23:35
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
0%

ha volt dugás,vagy kapcsolat után maradhatnak barátok.

esetleg még úgy,hogy mondjuk nagyon csúnya a lány,de valami miatt hasznos.

de alapesetben valóban nincsen.

2014. márc. 4. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Sajnálom, hogy te ilyen primitív ösztönlény vagy. Nem csoda, hogy nincsenek nőnemű barátaid.

Én is, és sok lányismerősöm is boldog, sok éves párkapcsolatban él, eszünkbe nem jutna ezt, és a barátságot felrúgva összefeküdni. Tudod, bizalom.

2014. márc. 4. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 *Nekomimi* ***** válasza:
91%
Jajj ! :D Egy ilyen primitív embernek mint te nem is csoda, hogy nincs nő nemű barátja. Már az csoda, hogy van párkapcsolatod. :D
2014. márc. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!